× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/prihlasky

file F5J č. 715, Polanka nad Odrou, 15.5.2021

Více
11. kvě 2021 10:27 #23944 od Radim Barč
Dobrý den.
Pokud nám počasí nebude stát v cestě je pravděpodobné, že akce proběhne v plánovaném termínu. Požadavek na potvrzení negativního testu, případně prodělání nemoci, nebo očkování zůstává v platnosti.
Žádám všechny kteří za těchto podmínek, nebo z jiného důvodu nechtějí přijet, aby se do středečního večera odhlásili ze soutěže.
Děkuji za pochopení.
R. Barč

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. kvě 2021 18:36 #23946 od Jiří Loutocký
Ahoj,
měl bych dotaz k potvrzení negativního testu. Jak "staré" potvrzení je akceptováno? Jsem testovaný v práci každou středu. Je to dostatečné? Pokud ne, asi nebudu mít jinou možnost, než zakoupit jednorázový test a potvrdit svou negativnost až na místě za dozoru pořadatelů.
Díky za odpověď.
Jirka L.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. kvě 2021 19:14 #23947 od Radim Barč
Ahoj. Mám to stejně , ve středu test v práci, to stačí na sobotu a na neděli si musím zakoupit nový.
Jak jsem psal v mailu všem, PCR platí týden, antigenní 72 hodin.
RB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. kvě 2021 15:59 #23956 od Alois Hrabáček
ZDRAVÍM.VÝSLEDKY NĚJAKÉ JSOU?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. kvě 2021 16:59 #23957 od Radim Barč

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.289 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám