× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/prihlasky

file 1. Polanecké RCEV č. 720, 5.6.2021. První díl seriálu o Polaneckého nakládače

Více
16. kvě 2021 20:01 #23952 od Radim Barč
Dobrý den.
LMK Polanka si vás dovoluje pozvat na první díl Polaneckého nakladače 2021.
Účast bude podmíněna splněním aktuálních proticovidových opatření. Děkuji za pochopení.
Aleše prosím o otevření přihlášek s uzavírkou 2.6.2021 ve 20 hodin a maximálním počtem 30 soutěžících.

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
17. kvě 2021 20:40 #23953 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poděkovali: Petr Slezák

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čen 2021 10:50 #24069 od Radim Barč
Rozlosování na sobotu.

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2021 04:20 #24073 od Radim Barč
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2021 08:19 #24074 od František Bělař
Teda :ohmy: ... Můžu poprosit pány na prvních čtyřech místech, ale hlavně Radka Malčíka a Petra Šnyrycha o logy z Altisu, aspoň jako obrázek? Pro poučení nezkušených, jestli to vypínání hluboko pod sto metrů je tím, "že to tam prostě je", nebo jestli je to práce ďábelského talentu a zkušenosti...
Vážně bych to chtěl vidět, starty pod 80-100 m jsou pro mne utrpení s nejistým výsledkem i tam, kde jsem s půjčeným těžkým Enjoyem od 40 m jen šťouchal do kniplů a říkal si "jo, to jde", pokud nenalítnu komín, který by poznal i slepec...
Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2021 16:28 #24075 od Tomas Hruby
To bys asi dneska v Hostomicích na měřeném tréningu F5J upadl do "zádumčivosti", tam měla pod 40m někdy i celá skupina (minimum tuším 14m) a mám dojem, že za celou akci nebyl jediný let ani nad 75m (o 100m nemluvě) :-)
Je to o počasí, když to nosí, tak se podobné věci dají dělat i v RCEV, ale když je to bída, tak leckdy nestačí ani 200m (a to ani v F5J, není to jen o stopalcích).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2021 17:00 #24076 od Radim Barč
Poděkovali: Aleš Krátký

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2021 19:28 #24077 od František Bělař
Škoda, že jsem o takové akci neměl ponětí, dneska to muselo nosit pěkně... Zádumčivý bych nebyl, to jsem teď, když nevím, co je mými (ne)schopnostmi a co se za daných podmínek opravdu vydojit nedá...
Z videa je ovšem vidět, že podmínky na nízké starty byly v Polance lepší, než jsem měl včera a navíc řepka po hrudník je rozhodně lepší generátor bublin, než obilí kousek nad kotníky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. čen 2021 05:38 #24078 od Kamil Kičmer
Děkuji Radimovi a celému realizačnímu týmu za super soutěž.
Tradičně výborné počasí, skvělá organizace, a spousta možností se něco naučit.
Kamil.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.383 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám