× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/prihlasky

file Bořetice

×

Anketa: RCEV na Bořeticích

Ano - chci i RCEV
Žádné hlasy 0%
Ne - Pouze F5J
11 100%
Celkový počet hlasujících: 11 ( Tomáš, Tomas Hruby, Mira Chlastak, Jaroslav, Radek Janovský ) Zobrazit více
Této ankety se mohou zůčastnit pouze registrovaní uživatelé
Více
16. čec 2022 14:36 #24899 od Mira Chlastak
Odpověděl Mira Chlastak pro téma Bořetice - Anketa
Mate nekdo fotku z hromadneho foceni s modely na zacatku souteze?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. čec 2022 16:52 #24900 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Bořetice
Martine a ostatní : je to jak jsem již psal. V sekci otevřené přihlášky jsou pouze otevřené přihlášky. V seznamu soutěží jsou všechny (tedy i po uzavření prihlášek) a lze se odhlásit. Další možnost je "kde jsem přihlášený" a tam vidíš také i uzavřené přihlášky

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. čec 2022 07:37 #24902 od Martin Veleba
Odpověděl Martin Veleba pro téma Bořetice
OK.
je pravda, že jsem se do kalendáře nedíval a ani jsem netušil, že to tam je.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čec 2022 18:01 #24912 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Bořetice

Aleš Krátký napsal: Martine a ostatní : je to jak jsem již psal. V sekci otevřené přihlášky jsou pouze otevřené přihlášky. V seznamu soutěží jsou všechny (tedy i po uzavření prihlášek) a lze se odhlásit. Další možnost je "kde jsem přihlášený" a tam vidíš také i uzavřené přihlášky


Aleši, já si ale myslím, že ta logika je blbě (nebo mírněji řečeno není zcela praktická).
Bylo by lepší záložku "Otevřené přihlášky" pojmout spíš jako "Aktuální přihlášky", tedy vše, co se ještě nekonalo, ať je to na jednom místě. U otevřených přihlášek ti tam stejně už teď svítí zeleně "přihlášky otevřeny", holt se to pár dní před konáním změní na "po termínu" třeba červeně, ale bude to na první pohled vidět. Ono to fakt situaci zpřehlední a popravdě to může být i významné i pro kvalitu akcí tím, že to víc lidí snáze najde pro odhlášení.
Není to zas taková maličkost, jsem přesvědčen, že minimálně tak třetina (ne-li více) kritiky kolem posledních Bořetic měla velkou souvislost s tím opravdu velkým procentem "neodhlášených", kdyby se aspoň půlka z nich včas odhlásila, tak už by se asi rozlos změnil a počet "děr" na startovištích (které byly pak jedním zdrojem chyb) zmenšil.
A myslím si, že bys v tomto měl vyjít vstříc uživatelům v té jednoduchosti co nejvíce...
Ono to většinou tolik nevadí a počty odhlášení na poslední chvíli jsou malé, ale na druhé straně se to reálně opakovat může (stačí dramatičtější vývoj předpovědi) :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.291 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám