× Všechny otevřené přihlášky jsou k dispocizici zde : stoupak.cz/souteze/prihlasky

file F5J žebříček za rok 2022

Více
15. led 2023 14:11 - 16. led 2023 08:08 #25079 od Tomas Hruby
Tedy zatím jen předběžný...Ale k věci - měl jsem jako vlastně poslední věc po předání funkce trenéra dodělat žebříček za rok 2022. V době, kdy to běžně dělám, jsem to nezvládal z osobních důvodů, pak se mi do toho totálně nechtělo... Nebude popírat, že myšlenka vykašlat se na to, když už stejně nejsem trenér a tak už mi to může být víte kde, byla mimořádně lákavá :lol: :lol: :lol: Nakonec jsem se ale s cca týdenním zpožděním po termínu překonal a poskládal to, narazil jsem ale na problém hned s první soutěží roku - Poříčí z 16.4. má výsledky defektní, soubor na stoupak.cz/vysledky-upload/F5J - Název soutěže : F5J Týnec nad Sázavou (16.04.2022).html je prázdný...Nemáte prosím někdo z této akce výsledky? Pokud ano, tak doplním obratem, pokud ne, tak bohužel bude muset někde příští týden odeslat výsledky bez této akce, už jsem se stejně po termínu, tak to déle odložit nejde. Vše ostatní by mělo být v pohodě.Jinak ale stejně se na vítězi nic nezmění, to je jisté, viz příloha bez této akce...
Poslední změna: 16. led 2023 08:08 uživatelem Tomas Hruby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
15. led 2023 18:44 - 15. led 2023 19:01 #25080 od Milan Chalupník
Ahoj Tome, výsledky počítáme v GliderScore, proč jsou v defektním stavu na Sorgu, to netuším, správné jsou ve fóru pro odlétanou soutěž a dále na SMČR:
svazmodelaru.cz/klem/Kalend2022/pv/v703.pdf
nebo podrobně celá soutěž po jednotlivých kolech na GliderScore:
www.gliderscore.com/OnLineScores.aspx
Letu zdar, Milan
Poslední změna: 15. led 2023 19:01 uživatelem Milan Chalupník.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. led 2023 20:51 #25081 od Tomas Hruby
No tak vítěze to fakt neovlivní, nuda :-)
Ale teda jak na to koukám, tak to není úplně to, co chci, chybí tam přepočet na procenta (u jiných soutěží dělaných v GS, třeba Náchod, to je). Nedokázal bys to z toho prosím nějak vyrazit? V GliderScore se až tolik neorientuji :-(
V nejhorším to spočítám ručně, ale bez nadšení...

Jinak tedy ty výsledky na Stoupáku mne dobře nachytaly :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. led 2023 05:47 - 16. led 2023 05:53 #25082 od Milan Chalupník
Když nalistuješ v GS tuto soutěž a dáš zobrazit výsledky po posledním kole, tak uvidíš toto:
Přílohy:
Poslední změna: 16. led 2023 05:53 uživatelem Milan Chalupník.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. led 2023 08:09 - 16. led 2023 08:10 #25084 od Tomas Hruby
Fajn, tak tady to je. Pár změn Poříčí přineslo, ale nic dramatického. Večer to ještě předělám do podoby pro SMČR (tentokrát budou junioři samostatně) a odešlu.Tím se s vámi loučím :-)

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Přílohy:
Poslední změna: 16. led 2023 08:10 uživatelem Tomas Hruby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.283 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám