file Plzeňské stopalcovky 8.6.

Více
24. dub 2024 10:49 #25550 od Ivan Horejsi
Letos vyšla soutěž na Medarda. Určitě bude hezky.
Pozvánka už visí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
05. čen 2024 09:56 #25622 od Robert Jicha
Soutěž je pro kolizi s F5J Hořice zrušena bez nánrady!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2024 04:42 #25624 od Petr Dušek
Já snesu hodně, ale když už z třetí strany slyším jak jsem vám kolizí termínu zkazil soutěž, musím se ozvat.

Soutěž jste si do kolizního termínu posunuli sami, hořické F5J mám již třetí rok vždy druhý víkend v červnu, dva týdny po Sambě, a předpokládám, že to tak bude i za rok.

Minulý rok bylo na vaší soutěži 11 pilotů, v době kdy jste rozhodli o zrušení soutěže byl z toho počtu do Hořic přihlášen pouze jeden. Vychází mi z toho, že kolize termínu nebude hlavní problém.

RESky odčerpali hodně pilotů a pro někoho, kdo kombinuje F5J a RCEV jsou stopalcovky jenom doplněk mimo hlavní sezónu, možná by stálo za zvážení přesunout soutěž do jiného období.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2024 09:09 #25625 od Ivan Horejsi
Petre, neni treba to tak hrotit.
Ve smyslu obzaloby se citim nevinnen.

Cituji svuj prispevek ze dne 20.9.2023 ve vlaknu "Souteze 2024":
Nikdo mne nepověřil ale někdo začít musí. Zamysleli jsme se už nad soutěžemi 2024. LMK Plzeň - jižní sekce,
Návrhy termínů:
RCEV - 8. červen
F5J - 13. červenec
V obou případech jednodenky.
Při předpokládné kolizi termínů jsme samozřejmě přístupni diskusi a/nebo přesunu.
Viz zejmena posledni veta. Fakt stacilo zvednout telefon. Termin jsme mohli snadno posunout.
Nikdo se ale neozval, tak jsem to pustil z hlavy a teprve nedavno jsem objevil duvod vlazneho zajmu.
Presun uz nebyl mozny a nebyl by ani slusny vuci tem, kteri se prihlasili a rezervovali datum. Povazoval jsem za svou povinnost napsat odvolani souteze, slova Horice nebo Dusek jsem vynechal. Robert jako nacelnik se toho nevsiml, napsal to znovu.

Tradice je hezka vec ale v pravidlech se o ni nepise. A ta nase je delsi :-)
Proste ... stane se, zly umysl samozrejme nevidim, tak alespon pouceni pro priste.
A zveme na nase F5J, 13.7. Pozvanka visi, prihlasovani je otevrene.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.273 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám