file 400vky pohon

Více
13. led 2010 07:15 #1170 od Aleš Krátký
400vky pohon vytvořil uživatel Aleš Krátký
zdravim,
vzhledem k tomu ze na par soutezich RCEK bude (teoreticky) paralelne probihat soutez RCEJ , nebo bude velmi blizko predesle soutezi zvazuji ze si obcas zalitni i 400vky (abych pak mohl uspesne na mistrak)
a vzhledem k tomu ze uz to nejaky ten mesic nelitam (nebo spise rok) tak by me zajmalo jaka kombinace motor/prevod/vrtule pouzit na minicorado (1,5m, lipol !!, vaha cca 550 ?)spise bych uprednostnoval rychlejsi pohon nez nejake lopaty.

na starych jsme litali 14/9 nebo 14/10 , a prevod 3,5 .. nicmene ted mi to bude tocit letadlem :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
13. led 2010 07:54 #1171 od Karol Chyba
Odpověděl Karol Chyba pro téma 400vky pohon
Ono Aleši záleží troška aj od profilu ak bude viac prehnutý pomalšie éro tak by som šiel do prevodu z väčšou vrtuľou ale ak je to éro ktoré vie lietať aj rýchlo tak potom menšiu vrtuľu a väčšie točky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. led 2010 08:27 #1172 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma 400vky pohon
jo to je vse jasne,to vim :)
ja myslel spise konkretnejsi pripad..
na minicoradu je mh32, a pomaly pohon jsem mel predminuly rok (viz co jsem napsal)
takze me spise zajma kdo ma nejakou rychlejsi kombinaci ..

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. led 2010 10:29 #1173 od Palo Lišhák
Odpověděl Palo Lišhák pro téma 400vky pohon

Aleš Krátký napsal: jaka kombinace motor/prevod/vrtule

...ale nenapísal si aký používaš motor ;) . Predpokladám, že to bude S-400/6V (???). Pre Tvoj prípad by som možno použil S-400/4,8 alebo S-400/3,6 V.
Budem pohon s S-400/3,6 a dvojčlánok LiXX onedlho testovať. Motor aj prevodovku už mám. Keď to dobre dopadne dám vedieť.
Palo

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. led 2010 12:43 #1174 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma 400vky pohon
na motoru mi nezalezi,co bude nejlepsi,to tam vrazim ...
zajma me opravdu spise to,co nekdo lita,a funguje to dost na rychlosti, misto na tahu. (samo a je to alespon trosku schopne)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. led 2010 16:05 #1175 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma 400vky pohon

Aleš Krátký napsal: na motoru mi nezalezi,co bude nejlepsi,to tam vrazim ...
zajma me opravdu spise to,co nekdo lita,a funguje to dost na rychlosti, misto na tahu. (samo a je to alespon trosku schopne)


Já bych řekl, že by se ti mohly hodit moje první varianty pohonu cca dva roky dozadu - S400/4,8V, převod 4,2:1 a vrtule někde kolem 10x7,10x8,11x7... Tohle docela fungovalo, pak se sice přešlo na "velké lopaty", které třeba s lehkou Q10 fungovaly lépe, pro MiniCorado by ale ten původní pohon byl možná lepší.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. led 2010 16:22 #1176 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma 400vky pohon
hmm,zajmave
ty velke lopaty jsou fajn,ale zdalo se mi to az moc pomale,nevim :-/

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.375 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám