file Altis V4 nastaveni

Více
06. dub 2015 15:54 #14596 od Jiří Bartoň
Altis V4 nastaveni vytvořil uživatel Jiří Bartoň
Poprvé jsem připojil Altis V4 ke kompu....zatím jsem nenastavil soutěžní mod, pro zálet chci telemetrii...
Co znamená na stránce nastavení obrazovky, resp. co se tím nastaví:
Setting screen duration
Screen toggle time
Dik

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
06. dub 2015 18:38 #14597 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Altis V4 nastaveni
Setting screen duration - doba jakou se na displeji ukazuje nastaveni
Screen toggle time - doba, po jake se periodicky prepina displej (napr pri QR / F5J rezimu)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. dub 2015 14:21 #14605 od Martin Beseda
Odpověděl Martin Beseda pro téma Altis V4 nastaveni
Když mám chlazení vrtulovým kuželem, neovlivní to výškoměr? Doteď jsem chlazení neměl, ale na novém letadle je "děravá" motorová přepážka a kužel s chlazením ve špičce.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
07. dub 2015 14:56 #14606 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Altis V4 nastaveni
Pro F5J je to fuk, pokud by byla změna, tak ke škodě soutěžícího, férovost akce by to nenarušilo. Vysvětlím - v kluzu se stojícím motorem je vliv turbokužele prakticky nulový,ovlivnění by snad mohlo nastat za motorového letu. Pokud by se trup "natlakoval", tak by výška klesla, jenže F5J výška je spočtená až 10s po zastavení motoru a během té doby se to srovná na 100%, v této situaci je tedy vliv zcela jistě nulový. Podle všeho ale vliv může být spíš "sací", tedy mírný pokles tlaku, což by zaznamenanou výšku naopak zvedlo, tedy problém daného pilota.
V reálu je ale i tato varianta celkem minimální, tlaky se vesměs vyrovnávají docela dobře. Osobně jsem s "divokými věcmi" v záznamu setkal jen u Unilogu v Surprise 15, tam ovšem šlo o model s cca 2kW motorem a stoupavostí až 60m/s, tak to je zcela jiná oblast. Fakt je, že tam jsem byl schopen na záznamu najít zuby velmi slušné... V oblasti F5J/RCEV by ale vliv měl být skutečně minimální.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. dub 2015 17:02 #14636 od Martin Beseda
Odpověděl Martin Beseda pro téma Altis V4 nastaveni
Měl bych dotaz, jak nastavit výškoměr pro soutěž F5J? Stačí ve flight manager zaškrtnout F5J? Můžu tam mít i něco jiného? Třeba nouzové spuštění motoru?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. dub 2015 19:22 #14638 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Altis V4 nastaveni
Pro soutěž F5J musíš nahrát firmware 5.4, v něm se nic nenastavuje. Opakované zapnutí motoru samozřejmě neumožňuje.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. dub 2015 20:32 - 11. dub 2015 21:08 #14641 od Martin Beseda
Odpověděl Martin Beseda pro téma Altis V4 nastaveni
Děkuji. Zítra to vyzkouším...
A je možné použít Altis micro když nemá displej?
Poslední změna: 11. dub 2015 21:08 uživatelem Martin Beseda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. dub 2015 21:40 #14642 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Altis V4 nastaveni
Altis micro lze použít pouze ve spojení se zobrazovacím terminálem pro čtení dat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.393 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám