file Vyhřívané páčky vysílače

Více
12. pro 2016 09:36 #17737 od Martin Beseda
Kecám ;) , nejsou vyhřívané, ale nezebou. Jsou z mahagonu nasazené na duralové vložky se závitem. Udělal jsem je nepatrně delší než originály, ale ostatní rozměry jsou stejné.
Proč to vlastně dělám? Protože lítat v zimě je nepříjemné už docela dost a zeboucí kniply mě odradili téměř vždy jít lítat, pokud nebylo nad +5° C.





Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
12. pro 2016 10:24 #17738 od Tomáš Hlavinka
Za mě 1* !!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. pro 2016 19:57 - 13. pro 2016 20:04 #17739 od Milan Chalupník
Pěkné a originální. Mě sedly už dávno "vyhřívané" plastové kniply na vysílači Modela T6 AM a od té doby na dalších vysílačích jednoduše vyměním, protože původní kovové studí, (poznámka: RC servis p. Hnízdil už nemá). Často jsem svědkem jak na ně někdo dlouze beze slov hledí a když je to pamětník, tak se po chvilce začne smát.
Přílohy:
Poslední změna: 13. pro 2016 20:04 uživatelem Milan Chalupník.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. pro 2016 12:23 #17754 od Martin Beseda
Tak dnes i prověřeno. 1,5 hodiny lítání v mraze -2°C. Paráda. Jindy jsem z letiště utíkal po půl hodině. ;)
Taková blbost a tolik to pomůže...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. pro 2016 12:33 #17762 od Jiří Kotrba
Dosílám info, včera jsem byl u Hnízdila ( rcservis.cz ) a ty plastové na výše uvedeném fotu mi dal ( zadarmo ). Musel jsem v nich
vyříznout závit M3 a vyzkoušel na SIM Phoenix. Je to nezvyk, protože jsou delší než na Auroře 9 Hitec, ale ovládání se zdá jakoby
přesnější.
Vše nej v Novém roce 2017 !
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. pro 2016 17:50 #17763 od Milan Chalupník

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. říj 2022 06:34 #25020 od Jaromír Šindelář
V dnešní době 3D tisku je to asi daleko jednodušší, ale přesto jsou ty dřevěné páčky nesrovnatelně stylovější, hned bych si je vyměnil také, je to nádhera B)

Proč vlastně vznikla legislativa EU 2019/947? Problém je v tom, že my si hrajeme. A to lidi sere! “Dospělý chlap aby si hrál! Proč radši nečumí na fotbal, v trenkách a s lahváčem v ruce, jako každej normální chlap!!!”

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. říj 2022 06:46 #25021 od Jiří Veselý
Zdravím.

Už 30 let ruším páčky s ježkem a nahrazuji ježka, který mi po hodině létání, málem propíchne palce, plastovou kuličkou. Nedávno jsem tak na novém vysilači učinil ke své spokojenosti, opět. A protože řídím z vytopeného auta, nemám problém s žádným chladem. JIVE.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.494 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám