file Nový směr v F5J strojích ?

Více
22. bře 2017 20:35 #18310 od Aleš Krátký
Byl to Radek Sohr myslim ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. bře 2017 05:55 #18312 od Martin Beseda
Nerozumím tomu, proč je o tolik lepší obrácené "V", než normální. Najde se někdo co by mi to vysvětlil?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. bře 2017 08:11 - 23. bře 2017 08:13 #18313 od Milan Chalupník
Představ si klasický motýl do V, když na něj koukáš zezadu, když dáš směrovkově levou, tak levá klapka jde dolů, pravá nahoru, trup začne zadkem vybočovat doprava, éro se stáčí doleva, ALE zkrutově se tomu ocasu chce kroutit doprava (ve směru hodin), ocas se pere s křidélkama. U obráceného motýla se ocas snaží kroutit správně doleva (proti směru hodin),tam kam letí éro. Ocas vybočí i dělá správný náklon, pomáhá křidélkům, proto se nebáli tam dát ten velký motýl. Někdy to první může být i přínos, protože kroužit směrovkou vlevo a kontrovat křidélka je často záměr, ale to už je jiná debata.
Poslední změna: 23. bře 2017 08:13 uživatelem Milan Chalupník.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. bře 2017 09:33 #18316 od Ivan Horejsi
Spis bych se obaval o skalp.
Kdyz jsem prechazel na start sdrzenim trupu pred nabezkou, hned pri prvnim pokusu jsem ji koupil od vyskovky. Nastesti bez poruchy.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. bře 2017 09:55 #18317 od Martin Beseda
Ivane, to je jeden z důvodů proč dělám "V"-čka. Sice jsem se nikdy netrefil, ale cítil jsem výškovku zatraceně blízko. U Ocasu do V, se to neděje.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. bře 2017 13:21 #18319 od Ivan Horejsi
Staci trochu vic natahnout ruku, uz se mi to nikdy nestalo.
K motylum mam nejednoznacny pristup: moc se mi libi ale nesmi mi do baraku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. bře 2017 11:39 #18321 od Pavel Hloušek
Od rána mě vrčí nad hlavou tahle mrcha



a odkud že je? A hele, z Ukrajiny, to je ale náhodička :whistle:
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. bře 2017 08:59 #18322 od Aleš Krátký
Vrčí nad hlavou?

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. bře 2017 18:33 #18324 od Pavel Hloušek
Jj, pár set metrů samozřejmě. Ale psal sem to kvůli tomu že je to stejná koncepce a stejná země původu, jako to F5Jčko. Takže u Vladimira zřejmě nepůjde o nějaký převratný objev. Určitě ten bezpiloťák, kterej už nějakej pátek lítá, zná. Pokud by to někoho zajímalo - www.ukrspecsystems.com/pd-1/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. bře 2017 18:43 #18325 od Aleš Krátký
A tak léta už kdeco, ale jde spíše o to, zda to bude mít lepší výsledky resp výkon než klasická koncepce

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.479 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám