file Umístění různě těžkých baterií v jednom modelu

Více
08. dub 2019 17:54 #21615 od Aleš Krátký
Před sezónou jsem začal řešit, jak dostat do modelu různé baterie (2s 1300, 3s 900, 3s 1100) a přitom zachovat pokaždé těžiště. Protože můj systém "narvi to tam" už není dostačující, napadlo mě (možná jsem u někoho šikovného viděl na soutěži???) chytré udělátko viz foto.
Baterie na sáňkách, na nich vodítko se značkou, a v modelu pevně uchycená část, kterou společně s matičkou přichytím právě ony posuvné sáně s baterkama.


Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
09. dub 2019 11:39 #21623 od Mirek Kotula
Nejednoduší je baterie dovážit na hmotnost nejtěžší baterie.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. dub 2019 12:04 #21624 od Aleš Krátký
Pak ale příjdeš o možnost měnit váhu letadla podle potřeby, žeano

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. dub 2019 12:23 #21625 od Tomas Hruby
No bože, reálně nikde nelétám větší baterky než 3s850, to je proti nejmenším 500mAh asi 40g rozdíl. Jistě to má vliv na těžiště, to se hlídat musí, ale ve vazbě k celkové hmotnosti je 40g ryzí placebo. Dovažuje se úplně jinde...
Jinak nic proti tvému řešení, funkčně asi OK, ale upřímně mi to přijde lehce zbytečné.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. dub 2019 12:33 #21626 od Alois Hrabáček
Mně na ty 4 g rozdílu stačí suchý zip a dvě čárky na trupu. Pokud bych tam dal třeba ty sáňky, tak se mi nevleze baterka do rupu. U Dynamika vnitřní průměr tupu +- 36 mm a baterky mají 30 až 34 mm výšku, ty moje.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. dub 2019 15:00 #21627 od Aleš Krátký
Tak jako mi příjde 15% hmotnosti navíc docela znatelné... Navíc toto je 1mm vysoké, a tak to narvu všude, kde dostanu baterie.
Nehledě na uživatelsky příjemné vytahování a zandávání do hlubin trupu.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. dub 2019 15:52 #21628 od Alois Hrabáček
Aleši kam bych dal ten šroubek. Až se potkáme, třeba v Hořicích tak Ti to ukážu. A pozor, neříkám, že to je špatné! Ale do těch nových "oštěpů" se toho moc nevejde.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
09. dub 2019 15:58 #21629 od Alois Hrabáček
A ještě něco. Pokud má někdo zájem přenechám 3 ks baterek A- Spice 3s 1000 mAh v dobré kondici. Nevejdou se mi do trupu, výška 35 mm. Měl jsem je do Perfectiona, tam šly v pohodě, do Dynamika ne.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.351 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám