file Prijīmač Futaba r6008hs

Více
30. čen 2019 10:09 #21904 od Petr Heinrich
Chtěl bych se zeptat zkušenějšīch, zda přijímač futaba r6008hs dokåže unēst napětí 8V. Návod píše 6V, ale v té době HV ještě asi nebylo...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
30. čen 2019 18:52 #21905 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Prijīmač Futaba r6008hs
Obávám se, že ne, jak sám píšeš, tohle je RX staršího data, který s tímto nepočítá (ač je z vf hlediska pořád topclass).
Sice jsem v zahraničním fóru narazil na komentář, který funkci při 8V potvrzoval (on je v přijímači samozřejmě interní stabilizátor, který se uplatňuje i při 6V), ale je to zkrátka bez záruky a minimálně bude zmíněný stabilizátor "více topit".
Sám jsem to kdysi řešil, ale nějak jsem nenašel odvahu to provozovat s HV a raději jsem si do modelu s HV napájením dal nový 7008, který to má plně garantované.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. čec 2019 21:19 #21913 od Petr Heinrich
Několik měsíců létám s tímto přijímačem na 7V a bez problémů. Dnes s Talonem 60 jsem cca hodinu létal na 8V. Přesto se ale trochu bojím, co to bude dělat právě za vysokých teplot 30°C a více. Takže se patrně vrátím na 6V. Proto byl dotaz, zda to někdo létá na HV delší dobu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.219 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám