file Převody na servo KST DS 245H

Více
15. zář 2021 19:36 #24388 od Josef
Převody na servo KST DS 245H vytvořil uživatel Josef
Marně sháním po obchodech náhradní převody na servo KST DS 245H, nemá je někdo na prodej?

This browser does not support PDFs. Please download the PDF to view it: Download PDF

Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
15. zář 2021 20:07 #24389 od Martin Beseda
Já je kupoval tady: www.hyperflight.co.uk/

Ale už je tam nevidím.
Které kolečko ti odešlo? Mě ve všech výstupní hřídel páky s tisíchranem. A to i u serva X08 v5.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. zář 2021 20:43 #24390 od Josef
Odpověděl Josef pro téma Převody na servo KST DS 245H
Stejný problém jako ty. Ta díra na šroubek pro páku je totiž zbytečně hluboká, sahá až pod dolní úroveň ložiska a přesně tam se to zlomí. Pokud by ten závit dělali hluboko jen na výšku tisícihranu, tak se to nestane.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. zář 2021 21:30 #24391 od Martin Beseda
Třeba včera jsem spravoval X08 V5-ku a ta sice nemá tak hluboké vrtání, to vydrželo, ale zuby na výstupní hřídeli ne. Ulomili se dva. Kolečko "nejde" otočit a použít, protože je ve spodní části hřídelky ploška, co zapadá do potenciometru. Musí se koupit nová celá sada. Ale nedalo mi to a tu plošku jsem opatrně vybrousil z druhé strany. Vadit to nebude, protože se páka otáčí jenom částečně a ne dokola. Tak ulomené zuby jsou mimo ( a to opravdu daleko ) druhé ozubené kolečko. Testoval jsem servo na stole a nepoznal rozdíl od původního stavu. Tak uvidím.
Ale utržená hřídel je neopravitelná.
Ty zoubky jsou tak malé, že se nedivím, že praskají.
Přesnost zpracování mě hoodně překvapuje a ne v dobrém. Celá krabička je frézovaná na CNC-ku. To ale neznamená že přesně. Našel jsem na jednom serve odchylku vrtání děr pro upevňovací šroubky o 0,6 mm mimo osu packy. Jeden šroubek co uzavírá servo nemá závit, v kterém by držel.
Za 1300,- by mohli vypadat líp. I tak je mám rád, líbí se mi rychlost, rozměry a hmotnost.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.267 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám