file "modni vlny" letadel :)

Více
27. čec 2010 09:54 #2141 od pavol polonec
Odpověděl pavol polonec pro téma "modni vlny" letadel :)
stale je to o pilotovi a pomocnikovi ,vymakane ero s teba majstra neurobi

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čec 2010 09:56 #2142 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma "modni vlny" letadel :)
ja vim,o tom neni VUBEC pochyb .. to musim souhlasit.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čec 2010 10:02 #2143 od pavol polonec
Odpověděl pavol polonec pro téma "modni vlny" letadel :)
vysledky som videl na sebe nakolko som sutazne zacal elektry lietat len minuly rok
makal som v treningu zlepsienie bolo na kazdej sutazi
teraz som to vypustil pre nedostatok casu.....co sa prejavilo napr v Holici ked som za bezvetria nepristal...
atd atd
faktorov na dobry vysledok je vela model trening technika ....
ale to vies sam ze Aleš :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čec 2010 10:14 #2146 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma "modni vlny" letadel :)
jiste ze vim, nejvetsi procento je trening,trening,trening ... proto chodim jak pisu kazdy den :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čec 2010 16:16 #2149 od Petr Jeremiáš
Já se počítám čistě mezi rekreační letce, o nějakém tréninku se vůbec nedá mluvit. A klidně přiznám, že jen díky modelu (plná mechanizace) a možností Tx mi v podstatě nedělá problém přistát +- 6s a v podstatě k noze. V době Modely a řízené VOP a SOP bylo přistání k noze "noční můra", dneska je to v pohodě. Takže jen modelem a Tx má "výkonnost" podstatně vzrostla.
A s tou náročností modelu a kdo si ho může dovolit, tak pokud jsem v první řadě MODELÁŘ :D , tak finanční náklady na postavení "domácího" kompozitu (XPS+sklo) jsou opravdu minimální. Já jsem dneska schopný postavit v pohodě Aegea II do 1.500,- :D Že se podobné modely prodávají několikanásobně dráž, to už je jiná kapitola. Kdybych si tím měl přivydělávat, tak bych si to taky samozřejmě nechal zaplatit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čec 2010 17:34 #2156 od Zbyněk Smola
Odpověděl Zbyněk Smola pro téma "modni vlny" letadel :)
Přesně to bude vtom tréningu a lítat se stejnými éry. To že si někdo pořídí nový model vesměs znamená že chce jít dál. Tedy k tomu přidá i více tréningu a lepší výsledky jsou na cestě. Na moravských soutěžích byl ve finále vždy nějaký papírák a to ne na posledním místě.
Ale něco na těch kompozitech (jak říká Lubošek) bude bo Radek Sohr má novou Q11ku a říká že klouže o poznání líp.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čec 2010 17:52 #2157 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma "modni vlny" letadel :)
a sakra,sohr ma q11,tak jeste radim s daidalem,a jsme vsichni v pasti :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čec 2010 18:17 #2159 od Zbyněk Smola
Odpověděl Zbyněk Smola pro téma "modni vlny" letadel :)
Ale vždyť trénuješ každý den, čeho se bojíš. Jo taky má nový americký motor, ale na 15s lítá v klidu maxy s odřenýma ušima.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. čec 2010 18:37 #2160 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma "modni vlny" letadel :)
trenuju,ale na barce a sohra jsem kratky :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.360 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám