file Optic na 2,4GHz

Více
15. říj 2009 19:35 #461 od Otmar Cvrkal
Optic na 2,4GHz vytvořil uživatel Otmar Cvrkal
Dobrý večer.
Coby dědek modelář amatér se na Vás s velkým respektem obracím s prosbou o radu, zda je v amatérských podmínkách možná vestaba vysokofrekvenčního "konce" laciné čínské vysílačky Hobby King 2.4GHz 6Ch Tx do Optica 6. V letošním roce mne 2x Optic zklamal. Tři roky mi bezpečně sloužila a najednou problémy. Někde jsem se dočetl, že je špatný konektor VF modulu, jinde zase, že je nutno při letu vypnout a zapnout vysílačku. Ani to nepomohlo. U Pelikánů zase říkali o vysychajícím kondíku ve VF modulu. Zkrátka jsem k Optiku ztratil důvěru a tak kombinace NF Optika s VF Hobby Kingu by byla ideální. Ale jak na to? Našel jsem el.schéma Hobby Kingu. Schéma Optika jsem nikde na internetu nenašel. Ale nejdůležitější jsou praktické rady jak na to a nebo je to zcela nemožné??? Jak říkám jsem 65 letý dědek na inv. vozíku, anglicky neumím a chci něco vymýšlet!Dokáže někdo poradit? Předem moc děkuji. :)
Otmar Cvrkal, Svitavy, cvrkal@svitavy.cz

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
16. říj 2009 09:19 #465 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Optic na 2,4GHz
Servis na Hitec dělá pan Čečotka z HK, myslím že by dokázal poradit. Zde je adresa a telefon:

Antoní­n Čečotka, Pospíšilova 379, 500 03 Hradec Králové, tel: 495511723

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.204 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám