file Házedla F3K

Více
20. úno 2012 09:24 #6520 od Aleš Krátký
Házedla F3K vytvořil uživatel Aleš Krátký
Vzhledem k tomu, že někdy musíme nabíjet baterky jsem si pořídil házedlo F3K (notos-ypsi) a koukám, že v okolí se pomalu ale jistě rozrůstají .. vím o Radkovi Malčíkovi, Já, Petr Kurjan, Jarda Šmehla, Erik Solař. Už by se dalo skoro k RCEK udělat i malý F3K závod amatérů :) .

Každopádně jsem zvědav na "přínos" házedel pro piloty Káček. Přece jen létat "termiku" velmi velmi nízko u země se může extrémně hodit jak v již zmiňovaných káčkach,tak i ve FAI F5J kde se bude bojovat hlavně u země.

Tož kdy si dáme první sraz s házedly a jako amatéři sebou budeme plácat při otočce o zem ? :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
20. úno 2012 10:13 #6521 od Jiří Kotrba
Odpověděl Jiří Kotrba pro téma Házedla F3K
Ani nemusí jít o tu otočku, koho už bolí pravé / levé rameno , tak si dá za těžiště háček a lítá to jako RCH přes
jednoduchý levný gumicuk. ( mám na Vypich pěšky 10min.) to zn. od Reflex II L.Svobody k Gladiator II J.Čermáka .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. úno 2012 11:19 #6522 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Házedla F3K
aha, RCH je taky reseni asi :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. úno 2012 16:10 #6561 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Házedla F3K
tak jsem na posledni chvili pred prirustkem do rodiny stihl dodelat hazedlo ...

ano nekdo me nazve urcite prasatkem kvuli spoje uhliku na kridle,ale co uz :-D lepe to neumim
vahove to vyslo supr (258-263 dle konstalace hvezd ovlivnujici mereni vahy) a osazeni je

2 x dymond 60 a 2 x dymond 47.
7k prijmac assan
360 mah 4čl. (ne pet)

uvidime jak poleti pokud ještě budu mít čas.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. úno 2012 22:30 #6565 od Tomáš Brodský
Odpověděl Tomáš Brodský pro téma Házedla F3K
Jak se ti povedla takova vaha s peticlankem? A proc vubec peticlanek?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. úno 2012 23:29 #6566 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Házedla F3K
jezis sory! 4 clanky,ne pet. preklep.opraveno

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. bře 2012 18:03 #6607 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Házedla F3K
zena prijde na zacatku tydne domu,tak je treba o vikendu zalitat hazedlo.
jal jsem tedy opravit vse co bylo treba a krasavec ja svete :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. bře 2012 15:10 #6619 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Házedla F3K
tak jsem to byl zalitnout vcera.
letovka nakonec 262-+ a parada,lita to jako papir ! :)

sice "hazim" tak 5 metru :-D ale i to stacilo abych to uz povesil na strom.
hold reflex ze si pustim motor v pripade krize nefungoval (resp fungoval,ale motor to nepustilo) a tak uz jsem sundaval svoje prvni hazedlo ze stromu.

jsem spokojeny kazdopadne.ty male prdy co to chytalo u zeme jsou na trening supr.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. bře 2012 18:54 #6662 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Házedla F3K
toz dneska bylo pekne,tak jsem si hodil ... je to opravdu velmi citlive na termiku,ale kdyz to vemu kolem a kolem velmi podobne nasim "velkym". zajmave :-D

edit : jo a po pul hodince uz se s tim da hazet 25m +-
ten strach ze s tim mlasknete o zem je uplne neopravneny. vzdy jsem se bal ze s tim chytim o zem,ale ono to ani nejak nejde diky vztlaku kridel a odstredive sile :geek:

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. bře 2012 14:10 #6770 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Házedla F3K
tak uz jsem na 30ti a jeste jsou rezervy (rozbeh, klapky atd)
je to ale mimoradne narocne bez motoru :-B

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.507 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám