file Házedla F3K

Více
25. dub 2012 20:55 #6905 od Petr Jeremiáš
Odpověděl Petr Jeremiáš pro téma Házedla F3K
To já si loni ze zbytků postavil SuperGee II, vlastně jsem koupil jen gondolu a trubku. Letovka je 285 gr a létá to slušně, parádní stroj za barák, jen nesmí moc foukat :cry: Dneska to foukalo okolo 5 m/s a bylo to o ničem. Ale pocit je to parádní, z pár metrů výšky vytočit stoupák do nevidím :) [attachment=0:wjmnazdl]<!-- ia0 -->SuperGee II.JPG<!-- ia0 -->[/attachment:wjmnazdl]
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. pro 2012 17:34 #8648 od Tomáš Hlavinka
Odpověděl Tomáš Hlavinka pro téma Re: Házedla F3K
Ahoj zima je dlouhá a žádný winter cup nikdo v okolí nepořádá a na zimní ligu RCV2 to mám daleko. Když udělám jednoduchou "soutěž" setkání F3K a všeho lítacího jen z ruky a bez pohonu dojede někdo??
Dvě kategorie:
1. F3K nějaká jednoduchá úloha třeba všichni nahoru a poslední dolů
2. všechno ostatní od papírových vlaštovek po Pika.

Termín někdy během ledna - února, podle počasí a zájmu. Letiště někde okolo v okolí Olomouce. Prostě sranda akce přes oběd, místo nedělní vycházky.....

potenciálních lítačů nejen s F3K by bylo dost!!!

Dojedete??
Poděkovali: Tomas Hruby, Aleš Krátký

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. pro 2012 17:48 #8649 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Házedla F3K
urcite !

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. pro 2012 11:59 #8726 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re: Házedla F3K
Já mám zase těsně před dokončením Thowta - www.rcgliders.cz/letadla/thowt-f3k/ . Byl jsem u začátků F3K v ČR, teď po dlouhé době si zase chci model této kategorie pořídit. Soutěžně to létat asi nebudu, ale pro "kondiční" zimní létání mi to nemůže uškodit :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.324 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám