file Cirrus

Více
28. bře 2012 07:17 #6767 od Bohuslav Reichard
Cirrus vytvořil uživatel Bohuslav Reichard
Na žádost mého odběratele jsem začal vyrábět model pro kategorii F5J Cirrus.Možná za rok začne zajímat i české modeláře.
Éro má rozpětí 3370mm,délku 1580mm ,plocha 77,1dm2 ,váha prázdného modelu je 980g.
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
28. bře 2012 07:50 #6768 od Bohuslav Reichard
Odpověděl Bohuslav Reichard pro téma Cirrus
Ještě jedna fotka:
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. bře 2012 12:27 #6769 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Cirrus
hmm vypada to velmi pekne.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. bře 2012 15:47 #6772 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Cirrus
A co cena? Jinak pěkné, myslím si, že by z toho mohlo být dobré letadlo do slabšího větru. Že bych si to koupil jako doplněk k Shocku? :D

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. bře 2012 18:54 #6774 od Jiří Kotrba
Odpověděl Jiří Kotrba pro téma Cirrus
V současné době stavím Cumula ( 2500) :
-Dualsky XM2834EA-7, RPM/V(KV) 1160, 70gr.,2x serva D47, 2xHD DSM44 a 2x HS 45,vrt .Aeronaut10x6".
Na zlatý reflex. spodní potah jsem přidal 2x 2 černé nažehl.pásy cca 8cm a výškovku dávám před směrovku
na malý karbon.kozlík.Vše je v bezvadném stavu, upevnění křídla klasicky 2x kolík a 2x šrouby.V gondole
je hodně prostoru, bohatě se tam vejde Altis v3. Uspořádání v Cirrusu se pravděpodobně nebude lišit, chtělo
by to alespoň 3 fotky navíc na webu firmy v detailu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. bře 2012 19:04 #6775 od Bohuslav Reichard
Odpověděl Bohuslav Reichard pro téma Cirrus
Tomáši ,v sobotu u nás foukalo 7.2m/sec. a cirrus seděl v luftě docela pěkně.Mám tam dost těžké vybavení.Motor Mega 2220/3e (byl po ruce) ,váha 177g, letová váha 1490g,t.zn. plošné zatížení lehce pod 20g/dm2. Použil jsem profil s velmi nízkým čelním odporem.V náběžce je skleněná kulatina o prům.2mm,která udává poloměr zakřivení.I

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. bře 2012 19:40 #6776 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma Cirrus

Bohuslav Reichard napsal: Na žádost mého odběratele jsem začal vyrábět model pro kategorii F5J Cirrus.Možná za rok začne zajímat i české modeláře.


Moc hezké. Akorát mě trochu mrzí, že si o modelu dřív přečtu na RCGroups než bude k dispozici za koruny. Nebo si tu poznámku vykládám špatně? H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. bře 2012 19:59 #6778 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Cirrus

Bohuslav Reichard napsal: ...Mám tam dost těžké vybavení.Motor Mega 2220/3e (byl po ruce) ,váha 177g, letová váha 1490g...

Jak to vychází s vyvážením - půjde to vyvážit i s lehkým pohonem (100g motor + 150g baterka)?? Podle fotek mi přijde čumák gondoly docela krátký, ale možná to trochu zkresluje...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. bře 2012 09:29 #6793 od Bohuslav Reichard
Odpověděl Bohuslav Reichard pro téma Cirrus
Čumák vychází opravdu krátký.Od náběžky po kužel 210mm,ale celý předek je volný až do poloviny křídla takže možnost posouvání baterky je asi 250mm.Jinak nosník ocasních ploch je uhlíkokevlarová velmi lehká trubka a v případě montáže lehkého motoru je možno se domluvit a na ocasní plochy vybereme velmi lehkou balzu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. bře 2012 09:49 #6794 od Bohuslav Reichard
Odpověděl Bohuslav Reichard pro téma Cirrus
Moc hezké. Akorát mě trochu mrzí, že si o modelu dřív přečtu na RCGroups než bude k dispozici za koruny. Nebo si tu poznámku vykládám špatně? H.[/quote]

Ano ,opravdu jsi to špatně pochopil,ve světě se tahle kategorie už lítala celý loňský rok a u nás se zatím pořád jenom přemýšlí a nadává a to bude trvat celý rok. Mám k dispozici přehled motorů(hlavně váhu )a baterek,které se loni používali a na základě toho jsem loni udělal udělal Cumula a letos Cirruse.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.403 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám