exclamation-circle Databáze modelů

Více
09. dub 2013 06:53 #9305 od Petr Koláska
Odpověděl Petr Koláska pro téma Re: Databáze modelů
No, to je pravda, ono jde spíš o nárazy 10m/s - tady u nás totiž téměř neexistuje stabilní vítr na dané hodnotě...když naměříš průměr 5m/s, 100% tam budou v našich podmínkách značné výkyvy směrem nahoru i dolů (zkušenosti z kitingu, když jsem poprvé rozbalil kite na mořském pobřeží, jen jsem zíral, jak stabilní vítr je možno zažít :) Kdekoliv v ČR je to vždycky boj s nárazy)

Takže souhlas - pokud tady fouká stabilní průměr 5m/s (nárazy tím pádem tak okolo 7-10), tak je to ta Magicova hranice.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. dub 2013 12:03 #9318 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re: Databáze modelů
Tak si Aleši doplň Cumulus:

Rozpětí 2500mm, délka 1300mm, plocha 40,6 dm2. Vzletová hmotnost mého kusu je 631g, ale jde o poměrně extrémně odlehčený model, standardně počítejte 700-800g.
Křídlo dvoudílné, lomené do mírného W.
Možnost vlastních úprav není, pouze lze domluvit i nákup ARC verze bez potahu.

Model lze pokládat za soutěžní speciál pro stopalcovky, včetně "slovenské verze" (pro pohon stačí spolehlivě 2208). V extrémně odlehčené verzi není vyloučeno ani soutěžní létání v RCEK.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. dub 2013 15:32 #9322 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Databáze modelů
diky Tome.doplnim.
jinak jsem trosku (dost) zklaman z neucasti ostatnich (resp zbyvajicih 248 registrovanych) :) ale co,uz jsem si zvykl... doufam ze mi pak nekdo na letisti vmete do tvare,ze databaze modelu neni kompletni a neni tam zrovna jeho letadlo :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. bře 2014 14:18 #11963 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Databáze modelů
Za chvíli se sejde rok s rokem, a databáze modelů je stále stejná :-)
tím pádem sekci ruším a místo ni dám novou sekci SMČR, kde budou odkazy na pravidla, důležité oficiálnosti atp.

na katalog modelů připravím nějaký automatický dotazník a dělejte co umíte.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. bře 2014 23:16 #11964 od Robert Šťastný
No - já bych to nerušil. Tedy alespoň zatím.
Vědí o této možnosti výrobci modelů těchto kategorií ? Měla by to být především jejich aktivita, prezentovat zde svoje výrobky. Nebo mi chcete říct, že jsou všichni "vysmátí" a nestačí vyrábět a pokrývat poptávku ?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.390 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám