file Laminovací pryskyřice

Více
01. led 2013 22:15 #8785 od Petr Dušek
Laminovací pryskyřice vytvořil uživatel Petr Dušek
Když už nám tu řádí ta ekonomická krize, řekl jsem si, že taky zkusím ušetřit.
Vyzkoušel jsem pro laminování pryskyřici LH160 s tužidlem H146 (obojí Havel), namísto obvyklé a osvědčené L285 (MSG).
Ve zpracování, pevnosti, vytvrzení a vzhledu nepozoruji rozdíl, cena je přibližně poloviční. Máte někdo s tímto materiálem zkušenosti?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
02. led 2013 22:01 #8792 od Mirek Kotula
Tuto pryskyřici neznám, Petře, to jsi laminoval něco většího, nebo zkušení laminování? Dostal jsem nějakou pryskyřici s označením 700, též je tak za polovinu L 285-ky, ale asi není od Havla, pracuje se sní dobře, laminaci je nutné vytvrzovat při 50 stupních celsia jinak je měkká a moc nedrží při opravách na L 285.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. led 2013 13:08 #8816 od Petr Semerák
Ahoj Petře,
s touhle pryskyřicí jsem laminoval před cca 8ti lety vrtule na benziňáka, nepozoroval jsem rozdíly mezi ní a 285. Vrtule dodnes drží bez problémů. Jen jsem někde četl o její o něco vetší škodlivosti na zdraví, ale co dnes neškodí, že?
Takže klidně lze používat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. led 2013 15:58 #8824 od Petr Dušek
Petře, dík za zprávu, při množství které za rok zpracuju mi to asi neublíží ;)
Zatím jsem s ní jen opravoval starý trup, a laminoval malou uhlíkovou výztuhu. Zbytek v kelímku byl za 24h jako kámen. Teď zkusím jednu XPS výškovku, věřím že to bude v pohodě...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.300 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám