file Letadlo na rekreacni poletani

Více
12. bře 2013 13:25 #9098 od Martin Bečvář

Vít Gajdoš napsal: tak sem jeste nasel toto : www.topmodelcz.cz/index.php?&desktop_bac...n=zbozi_detail&id=74


To je ARC verze, tak nevím jestli se s potahem a osazením vejdeš do tebou určené ceny.
Teď jsem si všiml, že Topmodel je v Habrůvce, to máš kousek, tak se tam můžeš jet podívat :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. bře 2013 20:56 #9115 od Jaroslav Kuba

Vít Gajdoš napsal: tak sem se koukal na Etalon XXL... nebo treba sem si rikal od reicharda elipsoid ... co si o tom myslite panove ??? nebo radsi neco jineho ?


Zítra ráno si pro Etalon XXL zmenšený na 100 palců jedu. Už se na něho moc těším.
To co jsem si o tom letadlu zjistil a spočítal se mi zamlouvá. I zálet prototypu od pana Svobody naznačil že to nebude špatné.
křídlo váží 478g a celá stavebnice 640g.

J.K.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. bře 2013 21:55 #9117 od Aleš Krátký
jj drzim palce :-D jak jsem psal na skype, musime nekdy ty ptaky porovnat konečně :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čec 2013 14:20 #10116 od Vít Gajdoš
tak to tu zas obnovim.... po tom co sem tu psal sem koupil hornoplocha se spalovakem ale .... Ted je to 3 tydny zpatky sem po premlouvani od kamarada martina (ze jezdi chudak sam na souteze RCEO) poridil taky konecne model. Po dlouhem rozhodovani sem nakonec vybrl model Mistral od Reicharda. Momentalne je ve stavu skladani :D cekam jest na nejake komponenty. Kdyby to nekoho zajimalo fotky mam tu : argo22.rajce.idnes.cz/mistral/

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.345 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám