Fotosoutěž 2018

Kategorie: Soutěže Zveřejněno: středa 17. leden 2018 14:31 Napsal Aleš Krátký

 Už jsme zde, na stoupáku, dlouho nesoutěžili že ano ? :) A protože je tady za chvíli začátek nové sezóny, nebylo od věci udělat si pořádek ve fotkách. Vyberte tu nejlepší fotku na téma našeho koníčku (tím myslím RC modely, potažmo soutěže), odešlete ji formulářem níže, a těště se na výhru od našeho sponzora firmy www.horejsi.cz. Ten do soutěže věnoval ryze potřebnou záležitost, a to baterie Dualsky ULTRA 70C, 1300-3S. Děkujeme !

3053

negativ

Téma není nějak striktně omezeno, jen by se mělo týkat letadel / soutěžení. Ideálně fotky datumované do roku 2017. Každý soutěžící může odeslat 2 fotky do soutěže. Fotka může být jako níže, nebo lepší ideálně :-D

Tímto tedy budiž soutěž započata po dobu jednoho měsíce, až do 14.2.2018, což je svátek svatého Valentýna. V tento den se někdo zamiluje do své nové baterie ;) Tak hodně stěstí přeje Stoupák a Hořejší !

Nejlepší fotka bude vybrána třemi nezaujatými porotci, kteří budou nezávisle na sobě hodnotit fotky pomocí bodového rozsahu od 1 do 10 bodů. Fotka s nejvíce body bude fotkou výherní. Výsledky budou zveřejnění včetně obdržených bodů obrženými od konkrétních porotců.

Edit : 

Výsledek je zde 

Zobrazeno: 3357

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

hawk

dnz

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám