lightbulb RCE4

Více
01. dub 2016 08:16 #16495 od Rudolf Rada
RCE4 vytvořil uživatel Rudolf Rada
Teda Aleši :) :) :) :) :)
Ty seš ale číslo, málem sem se chytil :silly:

Ale když si to tak čtu ještě jednou, tak takový elektroleteckomodelářský čtyřboj, ty kráso, to bylo něco :woohoo: Škoda že je 1. dubna :( Ale kdo ví?

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
01. dub 2016 08:32 #16496 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma RCE4
Hehe :) Díky
no já to četl taky dneska ráno, a říkal jsem si : tyjo, to by nebylo špatné :-D

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2016 08:34 #16497 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma RCE4
Roztomilý aprílový vtip :) ...ale proč mi to jen něco připomíná... ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2016 08:39 #16499 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma RCE4
Hraješ si na aprílový žertík, ale zrovna ten "přistávací víceboj" pro kategorie RCEN/RCEO stylu je naprosto seriózně míněný návrh už někdy z roku 2007...
A myslím si, že než to používat do vtípku by bylo daleko vhodnější se nad tím seriózně zamyslet, ona by to totiž asi cesta pro "národní kategorie" byla a řešila hodně potíží.

Viz RCEO, kde "houstnutí výsledků" vedlo k dost kontroverzní změně na náročnější bodování přistání po 10cm a dokonce k podání šíleného nápadu na měření času na setiny (naštěstí zamítnuto). Nebylo by daleko efektivnější cestou k většímu rozházení výsledků právě to zkombinování letových úloh s bodem a čárou?

Některé jiné body článku jsou samozřejmě na apríla vydařené, ale přijde mi trochu nešťastné, jak se to semlelo dohromady i s věcmi, které by si zasloužily spíše seriózní úvahu :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2016 09:17 - 01. dub 2016 09:17 #16501 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma RCE4
Jak jsem psal Tome, napadlo mě to taky dnes nad ránem :)
Já bych to uvítal velmi

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 01. dub 2016 09:17 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2016 11:54 #16509 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma RCE4
Na stole komise je uz asi mesic muj navrh, podle kterého by se mohlo v RCEN a RCEO používat pristavani na bod i na lajnu, vcetne libovolne kombinace, v ramci jedne souteze. To není april.
Co vy na to?
Velky počet kategorii uz opravdu další vyvoj totalne zabetonoval. Predsedictvo KLeM proste další kategorii nebude akceptovat.
Měli bychom o tom klidne a věcně diskutovat.
Doba, kdy se nesmělo zhřešit ani myšlenkou, je už snad za námi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2016 12:11 #16511 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma RCE4
U mně dobrý, líbí se mi to... A jaký bude max. letový čas?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2016 12:28 #16513 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma RCE4
Ten "historický návrh" (mimochodem není ode mne, jak jsem kdysi slyšel, ale za toto si "zásluhu opravdu nepřipisuji) to chtěl řešit jako vyložený dvojboj - jedna disciplína (třeba čára) v každém kole dva krátké starty 3-4 minuty, tedy vyloženě o přistání a druhá disciplína naopak "termická" na 8 minut.

V té době to asi nebyl hloupý nápad, ale jelikož od té doby vzniklo "termických" kategorií více, tak bych se obecně klonil spíše k tomu udržet to v méně náročné podobě s letovými časy 5-6 minut pro obě disciplíny...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2016 12:35 #16514 od Rudolf Rada
Odpověděl Rudolf Rada pro téma RCE4

Ivan Horejsi napsal: Na stole komise je uz asi mesic muj navrh, podle kterého by se mohlo v RCEN a RCEO používat pristavani na bod i na lajnu, vcetne libovolne kombinace, v ramci jedne souteze.

Ivane prosím, trochu to rozveď, pro nás pomalejší ;)
Je to myšleno jako úprava pravidel obou kategorií, nebo sloučení obou do jedné a vytvoření jakéhosi přistávacího dvojboje?
Jinak touhle myšlenkou jsem přímo nadšen.

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. dub 2016 15:07 #16516 od Petr Bořil
Odpověděl Petr Bořil pro téma RCE4

Ivan Horejsi napsal: Na stole komise je uz asi mesic muj navrh, podle kterého by se mohlo v RCEN a RCEO používat pristavani na bod i na lajnu, vcetne libovolne kombinace, v ramci jedne souteze. To není april.
Co vy na to?
Velky počet kategorii uz opravdu další vyvoj totalne zabetonoval. Predsedictvo KLeM proste další kategorii nebude akceptovat.
Měli bychom o tom klidne a věcně diskutovat.
Doba, kdy se nesmělo zhřešit ani myšlenkou, je už snad za námi.

Návrh je jedna věc,ale zamyslel se někdo nad tím komu nebo čemu se tímto pokud se to prosadí pomůže nebo na druhou stranu ublíží?Zamyslel se někdo nad tím kolik soutěžících lítá óčka a kolik enka?Vím že óčkaři mají k tomto návrhu celkem silný odpor a ani se nedivím.Navíc navrhovat něco bez konzultace s těmi kterých se to hlavně týká je opravdu zvláštní.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.385 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám