lightbulb Kniha "Občas se zadaří" - Info a soutěž

Více
31. říj 2020 16:11 #23553 od Aleš Krátký
Vzhledem k tomu, že jsme tento rok dolétali, tak co kdyby jsme si o létání alespoň četli ? :) Více o knize, kterou můžete vyhrát pod stromeček v odkazu níže.

stoupak.cz/clanky/ostatni-clanky/269-kniha-obcas-se-zadari

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
31. říj 2020 17:47 #23554 od Jiří Veselý
Zdravím.

Kdepak dolétali. Minulý týden se vyskytly u nás v Oldřichově, neobvyklé podmínky. Šel jsem asi do padesáti metrů a zdálo se mi, že to zvedá. Vypínám motor. V okruhu dobrých cca 400m to nosilo úplně všude. Točil jsem nahoru, sestupoval do viditelné výšky, měnil místa a čas ubíhal. Říkám si "co takhle hodinovku?" Uběhlo 50 min. a ouha - díra. Rychle k lesu, kde by se to mohlo zvednout - ne. Zvedl to stoupák až za lesem. Tak to zkusím na hodinu a půl. Palce mě už pořádně bolí ale chci vydržet, když najednou si uvědomím, že serva také žerou proud. Na nic nečekám a kolmo dolů. Přistání 1hod.20min. Palce už skoro necítím, ale ten pocit létat ve stálém stoupáku a uvedený čas, bolest vyrovná. Doma zkoumám, proč tak neobvyklé podmínky. Po celou dobu bylo zataženo. Jediné co mě napadá je mohutně fregventovaná silnice a v dáli tepelná elektrárna a vánek směrem od silnice a elektrárny. Dnes to bylo skoro to samé, ale v trochu slabší formě. Tak proč bych si četl, když jsou tak výborné letové podmínky. Brzy se ochladí a začnu létat z auta. Takže žádný konec sezony. V zimě to nosí skvěle a z teplého auta to je pohoda. Jen to okno nahoru omezuje výhled. JIVE.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. lis 2020 20:24 #23586 od Aleš Krátký
Tak chlapci a děvčata, máte poslední den, aby jste se přihlásili a vyhráli tuto knihu na dlouhé zimní večery, tak šup šup :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. pro 2020 11:38 #23596 od Aleš Krátký
Tak kdopak nám to vyhrál ? :)


Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poděkovali: Milan Chalupník

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. pro 2020 12:49 - 01. pro 2020 12:50 #23597 od Milan Chalupník
Ježíšek existuje a nebo "občas se zadaří", díky moc :woohoo: .
Honzovy řádky si moc rád přečtu, štěstí, že jsem si ji ještě nekoupil. Zimní liga bude asi přesunuta na 12.12., třeba se tam objeví i s podepsanou knížkou.
Poslední změna: 01. pro 2020 12:50 uživatelem Milan Chalupník.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. pro 2020 13:59 - 01. pro 2020 14:00 #23600 od Bohumil Hejl
Gratuluji k výhře, ale měls to o fous.
Poslední změna: 01. pro 2020 14:00 uživatelem Bohumil Hejl.
Poděkovali: Milan Chalupník

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. pro 2020 17:30 #23604 od Milan Chalupník
To teda jo. Díky

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. pro 2020 18:46 #23669 od Milan Chalupník
Knihu už mi Honza osobně přivezl, pánové, je to klenot zpracováním i obsahem, díky Stoupáku, díky Honzo
Přílohy:
Poděkovali: Aleš Krátký

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.346 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám