heart off-topic povídání o všem možném

Více
20. pro 2012 09:25 #8687 od F5J pilot

Aleš Krátký napsal: tak pokud potrebujes ero do vetru tak to klidne muzes vozit misto balastu.
s prumerem 29mm se vejde i do hazedloveho trupu snad ? coz je treba tvuj pripad ne ?
vubec co tam davas za motor ? se tam nemuze nic vetsiho vejit. pochlub se


Aleši je to concept ,který odhalím až na závodě v zahraničí . Prozatím nic nebudu vyzrazovat,jelikož čekám až to otestuji v určitých podmínkách , na soutěži a v porovnání s nejlepším modelem . ;) poté až je možnost o něčem uvažovat . :whistle: Jinak já tam mám úplně něco jiného ;) tady tento motor je pro mě neperspektivní ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
20. pro 2012 09:48 #8688 od Aleš Krátký
mno ok. mohl ses pochlapit a ukazat alespon fotku kdyz uz nic.

a to jako v CR litat nebudes nebo co

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. pro 2012 16:20 #8690 od Michal Cink
Ahoj, motor je na fotce opravdu pěkný. Není mi ale jasné na jakou kategorii ho chceš vlastně použít. Podle toho co tam píšou, je určen vysokými otáčkami hlavně do dmychadel. M.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. pro 2012 18:06 #8691 od F5J pilot

Aleš Krátký napsal: mno ok. mohl ses pochlapit a ukazat alespon fotku kdyz uz nic.

a to jako v CR litat nebudes nebo co


Nevím jak začne sezona ,ale ty dva závody v ČR budu absolvovat v záměru Intertour .
Jinak pokud budou závody v Německu ,tak budu preferovat závody v Německu (Eurotour). ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. pro 2012 18:21 #8692 od Aleš Krátký
hm je z tebe velky kluk :) v RCEK jsi dostaval na prdel, tak jsi sel jinam jo :-D (sranda)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. pro 2012 20:11 - 20. pro 2012 20:16 #8693 od F5J pilot

Aleš Krátký napsal: hm je z tebe velky kluk :) v RCEK jsi dostaval na prdel, tak jsi sel jinam jo :-D (sranda)


Na tohle nepotřebuji reagovat ;) prdel si dělej z někoho jiného a ne ze mě ;) B) ,především lítám F5J FAI ,protože to je spravedlivé. .)
Poslední změna: 20. pro 2012 20:16 uživatelem F5J pilot.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. pro 2012 20:13 #8694 od Aleš Krátký
nono cíťo.sranda musi byt.
ok a ted vazne : skoda ze uz nelitas male.treba te ty velke prestanou bavit a vratis se k nam mezi elitu.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. pro 2012 20:39 #8695 od Tomas Hruby
Ona tedy jiná věc je, že bude hodně zajímavé sledovat, kolik lidí v příštím roce RCEK omezí ve prospěch F5J. Podle mě to nebude zas tak málo lidí... Tím neříkám, že by se kategorie RCEK létat přestala, to asi nehrozí, zajímavé ale bude, pro kolik lidí to řekněme "přestane být prioritou".

Ale je to už offtopic, možná by to chtělo přesun jinam.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. pro 2012 20:51 #8696 od F5J pilot

Tomas Hruby napsal: Ona tedy jiná věc je, že bude hodně zajímavé sledovat, kolik lidí v příštím roce RCEK omezí ve prospěch F5J. Podle mě to nebude zas tak málo lidí... Tím neříkám, že by se kategorie RCEK létat přestala, to asi nehrozí, zajímavé ale bude, pro kolik lidí to řekněme "přestane být prioritou".

Ale je to už offtopic, možná by to chtělo přesun jinam.


Pravda ,ale priorita u velkých FAI F5J je to ,že tam jsi hlídaný spínačem ,což ti dává větší a celkový přehled o tvém záznamu letu a kde není možnost podvádět . ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. pro 2012 21:17 #8697 od Aleš Krátký
to ale jsi i u Stopalcovek, ktere (jak doufam) poradne rozjedeme

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.424 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám