× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

file Přihlášky soutěží na SMČR pro rok 2015 !!

Více
30. zář 2014 08:30 #13597 od Robert Jicha
A ses si jistej, ze se nekdo v nedeli bude jeste harcovat do Plzne?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. zář 2014 10:20 - 30. zář 2014 10:20 #13598 od Radek Novotny
Jen předpokládám, že v sobotu pár lidiček bude na RCEK v Pace, je to přeci jen MČR... :huh:
Poslední změna: 30. zář 2014 10:20 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. zář 2014 10:22 #13599 od Robert Jicha
Predelano, jeste za mam pro tebe slabost :sick: :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. zář 2014 10:52 #13601 od Petr Dušek
Podle mě, průnik pilotů F5J a RCEK je minimální... naopak konflikt termínu s ostatními soutěžemi F5J by mě trochu trápil?? Květnový termín jsem záměrně opustil (jinak řečeno byl jsem vyštípán...) neboť kolik lidí pojede na soutěž, když týden před tím jsou Přáslavice, a týden potom EC v Třebové? V září se dá předpokládat konflikt s EC v Rakousku.

Letos bylo v kalendáři 10 soutěží F5J, z toho na třech bylo 10 a méně soutěžících a dvě byly pro malý zájem zrušeny, jedním z důvodů byl jistě nevhodný (kolizní) termín...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. zář 2014 11:21 #13602 od Robert Jicha
Vsem se proste nezavdecis. Bud rvou, ze je soutezi malo, nebo, ze je jich moc. Jini zase ze se jim nehodi datum atd. Terminy dale nemenim, necham tedy sobotu a bud prijedou a nebo nee.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. zář 2014 15:34 #13605 od Tomas Hruby
Roberte (ale ono to vlastně není jen na tebe, ale zcela obecné), tohle jsou prostě "specifika" F5J, na které si budeme v elektroletech muset zvyknout. Ona opravdu v elektrách neexistovala nikdy kategorie, která je pod FAI, létá se v ní mezinárodně v Eurotour a dalších seriálech, ale přitom je reálné, aby existovaly i celkem malé lokální soutěže. Má to řadu kladů, ale také problémy, přičemž mezi problémy je asi na prvním místě trochu jiný pohled na kalendář akcí.
Pořadatel si samozřejmě může napsat akci kdy chce, ale pokud se trefí do momentu naprostého vrcholu Eurotour, tak prostě z možných zájemců o účast odpadne reálně klidně 15 (nejde jen o počet lidí na jedné akci v zahraničí, ale i o lidi, kteří si naopak v tuhle chvíli už musí udělat pauzu mezi sérií akcí atd.).
A teď je otázka, zda zbyde v dané lokalitě dost lidí i pro paralelní národní akci anebo zda z toho bude něco s minimem lidí. Upřímně - já fakt netuším. Možná že příští rok přibyde zájemců o F5J v té národní úrovni, kteří prostě nikam mimo jezdit nebudou, pak bude vše v pořádku. Ale možná taky ne a pak zkrátka zase některé domácí akce dopadnou problematicky.
Jelikož si všech pořadatelů opravdu vážím, tak mi přijde docela líto, když se pak něčí práce v jistém smyslu znehodnotí.

A ke konkrétním termínům - u F5J je bohužel srpen a září jedna velká "smršť", kdy na to budou domácí akce doplácet. Nechceš například posunout F5J až na první víkend v říjnu a tím umožnit lidem protažení sezóny? Anebo z druhého konce dát i druhou soutěž na jaro už někdy do dubna pro rychlejší rozjezd sezóny...

A aby bylo jasno - pokud necháš původní termín a dopadne to tak, že vedle "cestovatelů" se vyrojí dostatek pilotů i na domácí akci, tak budu naprosto šťastný, že jsem se mýlil a zbytečně strašil!!!! Jen se trochu bojím, že spíš pravdu mít budu :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. zář 2014 17:02 #13606 od Robert Jicha
Mas uplne pravdu, neni co dodat. Nemam bohuzel zatim ten Euro nadhled :-). Prvni termin 6.6.2015 zmenit nemuzu - i poradatele maji sve zivoty :-)). Bud to vyjde, nebo ne. U druheho je realne to klidne operativne prelozit na zacatek rijna, v tom problem nevidim. Ale to si necham az jako plan b). V kazdem pripade diky Tome!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. zář 2014 18:23 - 30. zář 2014 18:25 #13607 od Mirek Kotula
Aleši, urguji zadání uvedené kategorie (F5J) a termínu (13.6), pravděpopdobně jsi to přehlédl.
Děkuji za nápravu, zdraví Mirek
Poslední změna: 30. zář 2014 18:25 uživatelem Mirek Kotula.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. zář 2014 19:24 #13608 od Petr Dušek

Robert Jicha napsal: ...Prvni termin 6.6.2015 zmenit nemuzu...

Aha, tak to je změna, já tam původně viděl 24.5.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. zář 2014 19:27 #13609 od Tomas Hruby
Pro informaci - asi "nejbližší" zahraniční soutěž Eurotour F5J je Holíč, který je avizovaný na 22.-23.8.
Dubnica bude o týden dříve, finále Intertour v Trnavě pak ve čtvrtek a pátek před Holíčem (20.-21.8.).
A novinka z SK - do Eurotour by měl patřit Martin, který je avizován na 2.-3.7., je to (pro mě bohužel) také ČT-PÁ, předpokládám, že o víkendu jsou F3J.


Dá se to dohledat na f5jfun.com/web/news.php .
Stručně řečeno - ještě není zdaleka známý celý kalendář Eurotour, ale už je jisté, že F5J piloti se zájmem o mezinárodní létání příští rok nezastaví :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.443 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám