× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

file Přihlášky soutěží na SMČR pro rok 2015 !!

Více
30. zář 2014 19:34 #13610 od Tomas Hruby

Petr Dušek napsal: Květnový termín jsem záměrně opustil (jinak řečeno byl jsem vyštípán...) neboť kolik lidí pojede na soutěž, když týden před tím jsou Přáslavice, a týden potom EC v Třebové?


Předesílám, že se mi tvůj nový termín vyloženě líbí, takže následující určitě neber jako námět k návratu... ;) Nicméně zrovna popsané kombinace bych se tolik nebál, Přáslavice nejsou úplně typická dvoudenní akce a menší jednodenní akce před EC může být pro leckoho vítána pro "doladění" věcí před EC, řekl bych, že ti lidí zas tak málo nepřijelo.
Průser je s tou kumulací "dlouhých F5J víkendů" v srpnu a září, přičemž jde o akce v docela dobře dostupných vzdálenostech, které zaujmou leckoho. To je opravdu únavné hodně a národní akce v této době to budou mít těžké. Mimo tento úsek to ale zas tak extrémní podle mě nebude.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. zář 2014 19:55 #13612 od Petr Dušek
Ono ten fakt jestli přijedou lidi je jenom jedna strana mince, taky jde o to, jak psal Robert, že i pořadatelé mají svoje životy... takže když chci být dva dny v Přáslavicích a potom dva dny v Třebové, mezitím bych se rád taky ukázal doma... :whistle:

Teď mne ještě hlodá otázka, jestli mám některou z hořických soutěží hlásit do Intertour, když už je tam Třebová a Bořetice? Z každé země mohou být 3 soutěže, takže místo by ještě bylo...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
30. zář 2014 20:05 - 30. zář 2014 20:27 #13613 od Radek Novotny

Petr Dušek napsal:

Robert Jicha napsal: ...Prvni termin 6.6.2015 zmenit nemuzu...

Aha, tak to je změna, já tam původně viděl 24.5.

... a já tam včera ráno původně viděl na 30.8. i RCEV :silly:
Poslední změna: 30. zář 2014 20:27 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. říj 2014 05:24 #13615 od Tomas Hruby

Petr Dušek napsal: Teď mne ještě hlodá otázka, jestli mám některou z hořických soutěží hlásit do Intertour, když už je tam Třebová a Bořetice? Z každé země mohou být 3 soutěže, takže místo by ještě bylo...


Zlobit se na tebe určitě nebudeme :) Intertour je poměrně zajímavá akce, jejíž osud do budoucna sice může být všelijaký (konkurence historicky prestižnější Eurotour), ale zatím pořád běží a mít možnost si připsat "doma" více výsledků jistě potěší dost lidí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
02. říj 2014 20:38 #13647 od Aleš Krátký

Mirek Kotula napsal: Ahoj Alešku, zadej pro LMK Lomnice nad popelkou, FJ5 - termím 13.6.2015. Děkuji


zapsáno

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2014 12:46 #13651 od Petr Dušek
Aleši, myslím že nemáš v seznamu soutěže v Plzni, co sem psal Robert??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2014 12:48 #13652 od Robert Jicha

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2014 13:34 #13653 od Petr Dušek
Sorry, mě zmátlo, že je to v jednom řádku s jinou soutěží :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. říj 2014 17:49 #13654 od Mirek Kotula
Nakoukl jsem na Stoupák, do seznamu soutěží pro rok 2015 a musím pochválit kamarády z Nové Paky, že se pustili i do pořádání kategorie RCEV

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. říj 2014 19:16 #13660 od Jaroslav Lhota
Aleš LMK Horní Branná na 2015 RCEJ 3.5./30.5 MČR/RCEK17.5/27.9./10.10./RCEN12.9.2x/RCEV21.6./4.7./ to jest 9soutěží Jarda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.439 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám