× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

file Altis V4

Více
29. led 2016 13:57 #16052 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Altis V4
Altis V4 (nebo V4+) je ve zkratce V3 s displejem
Micro je super mini mikro výškoměr, ke kterému potřebuješ čtečku (defacto V3)
GPS je GPS :) moc šikovná věc.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. led 2016 16:09 #16053 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Altis V4

Petr Šulc napsal: Dobrý den,žiletku jsem našel a má označenÍ Wilkinson-Sword.Podle mne se jedná o starší žiletky,které používám při řezání
Modelspanu.Mám již poslední a budu muset koupit nové,protože mne čeká K3600.Kolegové z letiště mají udělané schránky na Altis z latiček.


Klasický úkol pro 3D tisk :-) Vymyslete si někdo rozměr a konkrétní provedení a klidně ty držáky udělám, cena jednotky korun...

Jinak já na Altisy lepím kolečko hřebíkového sucháče a pak se na to Altis cvakne do trupu na připravené místo. U Perfectiona mám takovou konzolku nad servy (3D tisk), u Storka je místo na modifikované desce serv, taky tištěné.
Od Storka mám po ruce fotku, tak přikládám.

Přílohy:
Poděkovali: Aleš

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. led 2016 20:53 - 30. led 2016 10:19 #16054 od Jiří Kotrba
Odpověděl Jiří Kotrba pro téma Altis V4
Dík za info, že GPS je šikovná věc , ale jen jsem se chtěl zeptat ( p.Hořejší nabídka firmy Aerobtec ) - jaké jsou zkušenosti s instalací
na elektrovětroni ?
Na př. " nízká svítivost displeje Altis V4 " předchozí diskuze - nový Altis V4+ má upravenou vyšší čitelnost displeje.
Zapojení pro V3 s čtečkou prikládám ( asi takhle ):
Přílohy:
Poslední změna: 30. led 2016 10:19 uživatelem Jiří Kotrba. Důvod: Upřesnění textu zprávy

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
31. led 2016 16:39 #16055 od Aleš
Odpověděl Aleš pro téma Altis V4
Takže připevněno na lehce chycenou přepážku z pěnovky. S nastavením byl docela problém-probojovával jsem se z jednoho Fw do druhého směrem dolů a teprve základní verze-2.1 uměla zobrazit telemetrii na Hott. :( zítra půjdu vyzkoušet na tréningový modus.
Přílohy:
Poděkovali: Jiří Kotrba

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.299 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám