× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

lightbulb Licence FAI

Více
02. dub 2019 08:42 - 02. dub 2019 08:43 #21585 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Licence FAI
Ahoj Petře (C),

Jak to píšeš, je to docela jasné. Akorát v tom případě asi neměla být vydána ani licence FAI. Pokud si pamatuju, tak vydání a platnost licence FAI bývala podmíněna platností členství v SMČR pro daný rok. Jestliže není dodaná evidenční karta, a nejsou vylepeny známky na členské průkazce, neměla by být ani vydávána licence FAI. Můžeš mi to prosím tě potvrdit?
Podle mne by platnost členství (platná evidenční karta klubu) mělo být i součástí ověřování před posíláním žádostí na FAI o prodloužení platnosti FAI licence. Pokud je to samozřejmě v současné době administrativně zvládnutelné...

Díky, R.
Poslední změna: 02. dub 2019 08:43 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. dub 2019 11:09 #21603 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Licence FAI

Aleš Krátký napsal: Tak já to právě vše provedl... tak uvidíme :)

o 4 dny později : Hotovo :)

Díky, a spokojenost...

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. úno 2020 12:25 #22691 od Martin Veleba
Odpověděl Martin Veleba pro téma Licence FAI
Už jste někdo zjišťovali, jak je to s FAI licencí pro rok 2020 ? Hlavně, kolik se platí? Nikde na stránkách SMČR jsem novou informaci zatím nenašel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. úno 2020 12:35 #22692 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Licence FAI
A co ti není jasné - svazmodelaru.cz/klem/fai-licence/ ?
Je tam jasně napsané, že 100 korun se platí OD roku 2019, ne V roce 2019, tedy není důvod, aby to letos bylo jinak...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.342 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám