× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

file Stoupák

Více
29. zář 2023 08:38 - 29. zář 2023 09:40 #25399 od Pavel Svoboda
Odpověděl Pavel Svoboda pro téma Stoupák
... za mně je klidně dej zpátky... ono něco dělat, že tě to baví je OK, ale jen do doby než ty pro které to děláš začnou říkat "je to špatně, já bych to dělal líp ... " AŤ SI TO KAŽDÝ ZKUSÍ : - )

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !
Poslední změna: 29. zář 2023 09:40 uživatelem Pavel Svoboda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. zář 2023 09:21 - 29. zář 2023 09:23 #25400 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Stoupák
No ... kdyby se prihlasky mazaly az po zavodech, neurazilo be mne to.
Zpravy o prihlaseni mam poradd spatne kodovane ale netusim do jake miry je vubec mozne to opravit. Da ses tim zit. Ten Hus nam dal. Je zajimave, ze zpravy bez diakritiky se ctou snadno, ty spatne kodovane hur.
Jinak ovsem ... se hluboce klanim.
Poslední změna: 29. zář 2023 09:23 uživatelem Ivan Horejsi.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. zář 2023 17:12 - 29. zář 2023 17:14 #25401 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák

Pavel Svoboda napsal: ... za mně je klidně dej zpátky... ono něco dělat, že tě to baví je OK, ale jen do doby než ty pro které to děláš začnou říkat "je to špatně, já bych to dělal líp ... " AŤ SI TO KAŽDÝ ZKUSÍ : - )


a říká ? :-D. Spolupracovníky tu hledám už celé roky a pořád to dělám (až na vyjímky) sam


Ivan Horejsi napsal: No ... kdyby se prihlasky mazaly az po zavodech, neurazilo be mne to.
Zpravy o prihlaseni mam poradd spatne kodovane ale netusim do jake miry je vubec mozne to opravit. Da ses tim zit. Ten Hus nam dal. Je zajimave, ze zpravy bez diakritiky se ctou snadno, ty spatne kodovane hur.
Jinak ovsem ... se hluboce klanim.


Co tím myslíš mazaly až po závodech ? Ve chvíli, kdy se přihlášky uzavřou, již nejdou vidět v otevřených, pokud myslíš toto...

ad emaily : vím, hlásilo mi více lidí. Zkusím to prověřit a opravit. Nejprve si to ale musím umět nasimulovat, abych to mohl vyřešit.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 29. zář 2023 17:14 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.333 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám