× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

file Stoupák

Více
01. zář 2014 13:23 #13240 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
vim vim .. podivam se na to

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. zář 2014 11:27 #13506 od Martin Bečvář
Odpověděl Martin Bečvář pro téma Stoupák

Aleš Krátký napsal: tak jsem testoval. celý den to bylo OK až do chvíle, kdy jsem si přečetl jeden příspěvek a rázem bylo vše označeno.
Tož musím to podchytit přesně, neboť s tak obecným dotazem na autory joomly nebo kuneny moc neuspěju


Opět jsem tu po delší době (asi měsíc) a zase stejná písnička, stihl jsem přečíst sotva třetinu nových a už je vše označeno jako přečtené.
Přijde mi to jako docela zásadní funkce u diskuzního fóra, neříkejte, že vždy čtete vše a chodíte sem pravidelně aby se Vám to nenakupilo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. zář 2014 11:44 #13507 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
chodíme tu denně :)

já fakt nevím moc co s tím hrome :(
já sice otvírám příspěvky v záložkách, takže mi nic nového neuteče, ale jak píšeš je to "oser" no. Zkusím pogooglit, pač mě už nic nenapadá.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. lis 2014 08:58 #14042 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Tak než se vrhnu na překopáváni kalendáře, má někdo nějaké přáni na funkčnost stoupáku?

Martine : ano vím, přečtené stále zlobí.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. lis 2014 10:04 #14043 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma Stoupák
Zdravím. Můžeš dát do kontaktů tvůj e-mail???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. lis 2014 11:53 #14046 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
16. bře 2015 20:27 #14492 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Upravil jsem kalendář tak, aby šlo vybírat kategorii, a po přepnutí na jiný měsíc z drop-down menu se kategorie udržela + upravil jsem, že lze listovat po měsících i v roce 2015 :-D

Protože přéčinou byla elektrónka E-13 z našeho podniko Katoda Olomóc, přepojuje se k omluvě i naša fabrika.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. bře 2015 10:03 #14505 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Stoupák
Aleši, jedna technická - mapa na stránce soutěže je sice hezká věc, ale když chci registrovat soutěžícího nebo se podívat na registrace, musím zbytečně rolovat a rolovat dolů pod mapu... dávám to jenom k zamyšlení, možná by stačil jen řádkový odkaz na mapu??

Ještě mrkni na ten seznam registrovaných - opravy co jsem ti posílal mailem, dík :) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. bře 2015 12:01 #14506 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Mapu hodím dolů. Taky mě to prudí :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. čec 2015 19:46 #15277 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
stoupak.cz/souteze/kalendar-akci/prihlasky

nyní seznam otevřených přihlášek zobrazuje soutěže, které již mají 3 dny po samotném průběhu. Nedá se do nich registrovat ale vidíte seznam přihlášených a další podrobnosti.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.373 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám