× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

file Stoupák

Více
28. kvě 2014 18:38 #12568 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
na úřední desku jsem doplnil desatero pro časoměřiče a aktualizovaný překlad F5 pravidel

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2014 19:09 #12569 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Stoupák
Docela by mne zajímalo, v čem je ten překlad aktualizovaný? V pravidlech F5J jsou stále všechny překlepy, které tam byly... :( .

Ještě vzhledem k tomu, že část pravidel se specifikaci výškoměru není přeložena (Svazek EDIC – Electronic Devices in Competition), bylo by dobré trochu do srozumitelného jazyka převést poznámku kurzívou na začátku pravidel. Aby i laik pochopil kde najde technická pravidla týkající se výškoměru. To píšu v souvislosti s neschváleným fw na hořické soutěži. I když neznalost zákona neomlouvá, těžko hříšníky nějak trestat, když v překladu pravidel to není moc jasné a ne každý po nocích studuje originální dokumenty FAI.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. kvě 2014 19:14 #12570 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
co jsem dostal to jsem postl. Ivane ? (pokud je chyba na mé straně, tak se omlouvám :))

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. kvě 2014 07:07 #12572 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Stoupák
Úpravy které navrhli Petr s Honzou jsem spolu s Tomasem zapracoval a odeslal T. Bartovskemu.
Musim se dohodnout s Tomasem B. co s tim dal.
Pro informaci ostatnim: slo o formalni upravy, zadne zmeny vyznamu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. kvě 2014 19:10 #12578 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Nastavil jsem 4x delsi cas pro platnost cookies tak to snad bude lepší. Mi to teda pomohlo co se týká odhlašování.
Ty "nové" pořeším záhy.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. čen 2014 20:31 #12648 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
Upravil jsem modul "poslední příspěvky". Nyní ukazuje jen poslední příspěvek z každého vlákna a nedupluje pořád X příspěvku z jednoho když se tam něco řeší ... supr :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. srp 2014 10:20 #13094 od Martin Bečvář
Odpověděl Martin Bečvář pro téma Stoupák

Aleš Krátký napsal: Zkoumal jsem to, ale vždy jsem to přečetl hned. S tím timeoutem rano-odpoledne to zkusím.
Hoď tady na tento příspěvěk odpověď ať mám novou zprávu a já se na ní podívam večer a uvidíme.

Díky


Achjo tak jsem tu zas.

Dlouho jsem tu nebyl a důvod je hlavně to, že nechci a nemám čas přečíst všechno hned, jinak smůla. No ale po těch 3 měsících už to snad bude dobrý, no nebylo.
Divný, že to vadí jen mě.

Ráno jsem se přihlásil kolem 10h a kuklo na mě spousta nových témat viz první obrázek. Pár jsem jich přečetl a odhlásil se.
Teď po 12té hodině se těším jak si počtu a nových témat NULA, prostě vše přečteno viz obrázek 2. To fakt nikomu nevadí?




Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. srp 2014 10:25 #13095 od admin
Odpověděl admin pro téma Stoupák
tak jsem se přihlásil jako "druhý účet" a vidím hromadu nepřečtených. Přečetl jsem tedy jen TOTO téma. odhlásím se a počkám na konec šichty, zda se něco změní.... O výsledku budu informovat

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. srp 2014 19:53 #13100 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Stoupák
tak jsem testoval. celý den to bylo OK až do chvíle, kdy jsem si přečetl jeden příspěvek a rázem bylo vše označeno.
Tož musím to podchytit přesně, neboť s tak obecným dotazem na autory joomly nebo kuneny moc neuspěju

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
01. zář 2014 13:05 #13239 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Stoupák
Ahoj Aleši, koukal jsem se na žebříček F5J a je tam docela velký zmatek. V první řadě se tam prolínají licence domácí a FAI. Je to hezky vidět u mě, tak mě můžeš použít jako "pokusného králíka" - mám tam tři výsledky, ale výsledek z Hořic u mě najdeš pod CZE-1326 bez jména.
No a za druhé chybí výsledek z Bořetic, zase příklad ode mne - mám tam mít 973,58, ale tento výsledek je úplně vynechaný, přitom v žebříčku bude (že to je i v kalendáři FAI nevadí).

To druhé asi opravíš triviálně, ale s tím prvním je trochu problém - asi by to chtělo nějakou "mapovací tabulku", která linkuje národní a FAI licence - specifický problém F5J.
Zkus se nad tím prosím zamyslet, v toto chvíli je totiž žebříček F5J hodně zavádějící.

Navíc se u F5J zatím bere jako maximum 1000b a neřeší se bonus za finále, ale to zatím neměň, to budeme asi probírat s Ivanem, u F5J nejsou jasně daná pravidla pro tvorbu národního žebříčku. Tohle zatím nech tak jak máš, ozvu se, až se něco domluví.

Předem moc díky.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.465 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám