× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

heart Kalendář 2023 - SAEM systém pro registrace soutěži a přihlášek

Více
08. bře 2023 07:54 #25129 od Tomas Hruby
Tak tam ještě prosím přidej funkci "zapomenuté heslo" (nebo smaž usera tomashr, udělám to znovu) :-(

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. bře 2023 09:03 - 08. bře 2023 09:08 #25130 od Aleš Krátký
Přidána funkce na reset hesla na úvodní login stránce.

Také se ke mě doneslo info, že některé soutěže mizí při filtrování. To bylo tím, že zadavatele u nich vyplnili špatné datum konce (nebo začátku) soutěže. Takové soutěže pak vypadly filtrováním nad takto špatně zadanými daty.

Všechny soutěže jsem opravil, tak už je to ok.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 08. bře 2023 09:08 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. bře 2023 09:45 #25131 od Tomas Hruby
Sorry, ale registrace je naprosto nefunkční. Naklikal jsem to komplet (user tomashr), formulář prošel, ale login řekne, že není heslo. Při pokusu o "zapomenuté heslo" to oznámí neexistující uživatel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. bře 2023 11:09 - 08. bře 2023 11:09 #25132 od Aleš Krátký

Tomas Hruby napsal: Sorry, ale registrace je naprosto nefunkční. Naklikal jsem to komplet (user tomashr), formulář prošel, ale login řekne, že není heslo. Při pokusu o "zapomenuté heslo" to oznámí neexistující uživatel.


Už to jde. Jsi tam byl nějaký "polozaseknutý".

Zaregistruj se znova

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 08. bře 2023 11:09 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. bře 2023 12:33 #25133 od Tomas Hruby
Díky, vypadá to, že teď už to prošlo :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. bře 2023 12:41 #25134 od Aleš Krátký

Tomas Hruby napsal: Díky, vypadá to, že teď už to prošlo :-)

Tak supr.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. bře 2023 18:18 #25135 od Petr Dušek
Aleši, plánuješ nějakou opravu SORGu vzhledem k loňským problémům s počítáním výsledků?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. bře 2023 18:48 #25136 od Aleš Krátký

Petr Dušek napsal: Aleši, plánuješ nějakou opravu SORGu vzhledem k loňským problémům s počítáním výsledků?

To záleží na tom, o jakých problémech mluvíš.

Pokud myslíš ten jediný "problém" o kterém vím, tak ten byl způsoben tím, že organizátoři dávali neustále všem počítat z opravného letu výsledek právě toho letu a nikoli lepší z obou.

Ale možná bylo problému více, ale nikdo mi je neřekl :-D

Jinak ano, brzo bude i aktualizace SORGu kvůli novým pravidlům v F5J (neškrtací nula) + další nové kategorie ALA F5L atd (I když si myslím, že to by měli dělat lidé / trenéři / kteří to létají).

Tak prosím upřesni co jsi myslel :-)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. bře 2023 20:32 #25137 od Petr Dušek
Předpokládal jsem, že o tom víš víc. Minimálně třikrát jsem zažil situaci, že v průběžných výsledcích měl soutěžící na prvním místě třeba po třech kolech víc než 3000 bodů. Najednou se u někoho třeba ztratil již zapsaný výsledek, neobjevila se tam nula, ale ve výsledcích úplně prázdné místo, musel jsem výsledek zapsat znovu...
To, jak se přepisovaly výsledky na Mistrovství F5J, je taky asi dost známý případ, to je možná ten "problém" o kterém píšeš.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. bře 2023 21:19 #25138 od Aleš Krátký

Petr Dušek napsal: Předpokládal jsem, že o tom víš víc. Minimálně třikrát jsem zažil situaci, že v průběžných výsledcích měl soutěžící na prvním místě třeba po třech kolech víc než 3000 bodů. Najednou se u někoho třeba ztratil již zapsaný výsledek, neobjevila se tam nula, ale ve výsledcích úplně prázdné místo, musel jsem výsledek zapsat znovu...
To, jak se přepisovaly výsledky na Mistrovství F5J, je taky asi dost známý případ, to je možná ten "problém" o kterém píšeš.


První problém co popisuješ byl způsoben tím, že v rozlosování (nejspíše po ručním přesunu soutěžích) byl někdo vícekrát v kole, a tím pádem měl více bodů než byl možný počet. A naopak zase někdo chyběl.

Toto je opraveno už od konce minulé sezóny, kdy se dělají kontroly rozlosování aby k tomu nedocházelo.


Druhý případ je přesně ten přepis, kdy se podařilo 2x zapsat (tedy i při přepisu) výsledky se špatně nastaveným škrtáním. Tady se nejednalo o chybu SW ale organizátora. Připouštím, že to "vybírání zda se má jednat o pouze opakovací, nebo lepší výsledek" měl asi udělat extra velké, aby jej nikdo nedokázal několikanásobně přehlídnout. Tato designová úprava bude v následujícím release ještě před sezónou.

Má-li někdo něco dalšího, nechť se ozve

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.433 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám