× Do tohoto fóra nemůžete přispívat. Diskuse bude vždy přesměrována do příslušné sekce.

heart Kalendář 2023 - SAEM systém pro registrace soutěži a přihlášek

Více
11. bře 2023 07:42 #25139 od Petr Cejnar
Tak jsem chtěl zaregistrovat soutěž, vše vyplněno kromě data otevření přihlášek a data ukončení přihlášek. Přes tyto dva body, ať je vkládám jakkoliv se nemohu dostat a tím přihlásit soutěž do kalendáře. ???? Co dělám špatně???

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. bře 2023 09:28 #25140 od Aleš Krátký
No tak ty data výplň :) jsou povinné. A pokud nechceš mít přihlášky na stoupaku / kalendáři, tak jen prepni neotvírat přihlášky a je to.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. bře 2023 08:53 #25142 od Petr Dušek
Aleši, v SAEM v řádku "Kde jsem přihlášen" mi svítí jednička, a přitom nikde přihlášen nejsem? Dík za kontrolu

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. bře 2023 17:35 #25143 od Petr Cejnar
Asi jsme si nerizuměli. Data zahájení a ukončení soutěže jsem též vypĺnil jako všechny další údaje. Při odeslání se ale obě data oběvola v červeném rámečku, jako když nejsou vyplněna. Použil jsem jak přiložené ikony kalendáře, tak i přímé vyplnění přes numlk. A nyní když se chci napojit na stránky Soutěže, tak PC hlásí Malware:
Bitdefender Endpoint Security Tools zablokoval tuto stránku
Stránka, kterou se snažíte otevřít, obsahuje malware.

Nalezený malware: Cloud Malware
Přístup z vašeho prohlížeče byl zablokován.

S pozdravem Petr

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. bře 2023 18:17 #25144 od Aleš Krátký

Petr Cejnar napsal:


Petře web jsem projel "online kontrolou" a jediný SW, který hlásí že tam je "vir" je bitdefender. Zbývajících 90 antivirů nenašlo vůbec nic.

Ani ve zdrojovém kódu nedošlo ke změně. Teoreticky se jedna o falešnou detekci proto, že se do webu includuje hromada externích scriptů (bootstrap, jquery, jqueryui, adminlte, googlefonts, googletgm, analytics, datepicker, fontawesome atd :-D )

Zde důkaz z virustotal.com ctrlv.cz/uMnz

Jinak co se týče založení soutěže, tak pošli screenshot. Vše funguje jak má, a validace data u otevření přihlášek je klasický nativní input datetime inputbox který musí fungovat naprosto všude a vždy.

Poprosím tedy o obrázek.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. bře 2023 18:21 #25145 od Aleš Krátký

Petr Dušek napsal: Aleši, v SAEM v řádku "Kde jsem přihlášen" mi svítí jednička, a přitom nikde přihlášen nejsem? Dík za kontrolu


Ahoj, chyba byla v tom, že jsi byl v soutěži s ID 182, ale ta je smazána. Očividně byla chybička v tom, že když se smaže soutěž, tak se nesmaže přihláška :-D moje chyba.
Opraveno.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poděkovali: Petr Dušek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. bře 2023 19:26 #25146 od Martin Beseda
Pokaždé když se podívám do kalendáře soutěží pod svou registrací, mi přijdou 2 maily. Je to nutné? V nastavení jsem žádnou možnost volby, nebo zrušení této informace nenašel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. bře 2023 19:31 #25147 od Aleš Krátký
Nutné to není, dokonce to ani není správné. Musíš mi ale napsat jaké emaily (ideálně přeposlat mi je) a napsat podrobnosti (např email nebo login a na kterou stránku koukáš). Díky

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. bře 2023 20:23 #25148 od Martin Beseda
Omlouvám se. Moje chyba. Je to v pořádku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
13. bře 2023 06:45 #25149 od Aleš Krátký

Martin Beseda napsal: Omlouvám se. Moje chyba. Je to v pořádku.

Já si říkal že je to divná anomálie :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.382 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám