lightbulb Reprezentace F5J 2018

Více
07. úno 2017 06:52 #17998 od Pavel Svoboda
Odpověděl Pavel Svoboda pro téma Reprezentace F5J 2018

Tomas Hruby napsal: ... na soutěži je doplňující podmínka minimálně 40 účastníků..

A podmínka 40+ je v zápisu ?

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. úno 2017 19:16 - 24. čen 2017 07:41 #18105 od Pavel Svoboda
Odpověděl Pavel Svoboda pro téma Reprezentace F5J 2018
takže 40+ není podmínkou ...

______________ ze zápisu předsednictva KLeM ČR - Kategorie F5J _______________

Nominováni budou první tři soutěžící (plus tři náhradníci) podle nominačního žebříčku. Do žebříčku pro nominaci reprezentantů se započítávají čtyři nejlepší výsledky získané v roce 2017 na osmi konkrétně vybraných nominačních soutěžích.

System hodnocenı: procentualnı body po zakladnıch kolech ve vztahu k vıtezi zakladnı casti a bonifikace za
umıstenı ve finale:
1.mısto 3 body
2.mısto 2 body
3.mısto 1,5 bodu
4.mısto 1 bod
5.mısto 0,5 bodu
Seznam nominačních soutěží:
8.-9.4. Szeged výsledky (EC)
27.-28.5. Lanškroun doplněno - výsledky (EC)
10.-11.6. Bruggen (Německo - EC)
8.-9.7. Holíč (EC)
22.-23.7. Bořetice (EC)
29.-30.7. Lanškroun (MČR)
9.-10.9. Weilheim (EC)
16.-17.9 Lomnice nad Popelkou (SMČR)
Dle podkladů od trenéra F5J, Tomáše Hrubého
________________________________________________________________________________

_____________na jiném místě zápisu _______
8/ Návrhy kritérií pro reprezentaci na rok 2017
.....
Předsednictvo konstatovalo, že jsou jako povinné soutěže zařazovány zahraniční soutěže, které jsou i
ve značné vzdálenosti (600- 800km) což zapříčiňuje určitou degradaci tuzemských soutěží, nehleděna
vysoké finanční náklady.
______________________________________________
celý zápis TADY

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !
Poslední změna: 24. čen 2017 07:41 uživatelem Pavel Svoboda.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. úno 2017 20:00 #18107 od Martin Veleba
Odpověděl Martin Veleba pro téma Reprezentace F5J 2018
Jen pro zajímavost jsem spočítal, že pokud bych se chtěl zúčastnit všech zápočtových soutěží, tak musím na tyto soutěže absolvovat v autě 5626 km. Do Bruggenu to mám 960 km.
Poděkovali: Pavel Svoboda

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
14. úno 2017 21:00 #18109 od Jan Leiner
Odpověděl Jan Leiner pro téma Reprezentace F5J 2018
Zajímavé, hmm, něco z minulosti mi to silně připomíná " O nás bez nás " že ? Nějak jsem loni nikde nezaznamenal, že by se s námi náš trenér pobavil o připravovaných kritériích reprezentace ! Nu což mohl jsem to přeslechnout ....:(
Co se týká těch najetých kilometrů tak si nejsem jistý, jestli nějak přispějí našim reprezentantům v lepším létání, konkurence je u nás dostatečně velká a měli bychom především podporovat naše pořadatele, kteří pro nás soutěže většinou pořádají bez jakéhokoli zisku a přesto perfektně a rádi se tam vracíme. I takto máme poměrně náročného koníčka a těm kteří budou v budoucnu uvažovat o boji o reprezentaci (já určitě ne ;) ) a budou chtít objet všechny nominační soutěže se to zbytečně prodražuje o čase stráveném na cestách ani nemluvě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. úno 2017 07:40 #18113 od Rudolf Rada
Odpověděl Rudolf Rada pro téma Reprezentace F5J 2018

Martin Veleba napsal: Jen pro zajímavost jsem spočítal, že pokud bych se chtěl zúčastnit všech zápočtových soutěží, tak musím na tyto soutěže absolvovat v autě 5626 km. Do Bruggenu to mám 960 km.

Se nechci nikoho dotknout a možná jsem to i špatně pochopil ale mě z toho vychází že:
Nominačních soutěží je - 8
Z toho pouze v ČR - 4
Na Slovensku - 1
Výsledků se započítává - 4
Jestli správně počítám, tak pro nominaci do repre, teoreticky nemusím vytáhnout paty z rodné hroudy. Nebo se mýlím?

"létat je tak snadné....ale padat je snažší"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. úno 2017 07:58 - 05. bře 2017 17:15 #18114 od Pavel Svoboda
Odpověděl Pavel Svoboda pro téma Reprezentace F5J 2018
Podívej se na to z jíného pohledu ...
Pořadí v žebříčku 2016

1 Novotný Luděk CZE-008-014 Chomutov MK 1000 | 1000 | 1000
2 Novotný Radek CZE-1528 Chomutov MK 1000 | 1000 | 999
3 Malčík Radek CZE-065-212 Mar.Udolí MK MORAVIA SRC 1000 | 1000 | 996

a tadá reprezentantem se stává

1. Radek Malčík (3) *pořadí v žebříčku svazu
2. Petr Malčík (4)
3. Vlastimil Vostřel (23)

I pád na "ústa" je pohyb dopředu !
Poslední změna: 05. bře 2017 17:15 uživatelem Pavel Svoboda. Důvod: doplnění pořadí oficiálního žebříčku ... Aleš tam má mušku ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. úno 2017 08:03 #18115 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Reprezentace F5J 2018
Ano Rudo, chápeš to naprosto správně, je to záměrně vybráno tak, že i s minimem cestování lze mít dostatek výsledků, dokonce i nějaký navíc. V podstatě je v ČR akcí 5, brát Holíč, který je 1800 metrů za hranicí jako zahraniční akci snad ani nejde. Zjevně je ale i toto málo...

Pro Honzu Leinera - napíšu to teď velmi natvrdo, ale konkurence přímo v ČR je "dostatečně velká" jen na Eurotour akcích (a to ještě Bořetice jsou trochu problematické, ale nedá se nic dělat). Jinak ale náročnost zabodování ve Weilhemu či třeba Martinu byla loni opravdu o hodně jinde, než na normální české akci.
Takže ano, zájemcům o repre to cestování dává opravdu hodně.
Upozorňuji, že mezi lidmi, kteří F5J opravdu létají intenzivně je naopak velmi silný názor, že nejrozumnější nominace by byla čistě podle ročního vyhodnocení Eurotour, tak maximálně s přidaným MČR a do kritérií ryjí z přesně opačného důvodu (omezení volby akcí, znevýhodnění těch, kteří jsou toho ochotni objet více atd.).
Aktuální návrh vznikl jako kompromis mezi extrémy. Netvrdím, že jsem z něj úplně nadšený, ale jak jsem napsal dříve, tak na druhé straně jsem přesvědčen, že je to použitelná varianta, podle které bude nominováno silné družstvo pro první reprezentační výjezd (ME2018 v Bulharsku).
Na konci roku se přirozeně vyhodnotí celá sezóna jak z hlediska nominace, tak ale i celkové úrovně akcí, počtu soutěžících atd. a nikdo se jistě nebude bránit změně konceptu pro další rok v případě, že se bude jevit jako užitečná.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. úno 2017 08:13 #18116 od Alois Hrabáček
Odpověděl Alois Hrabáček pro téma Reprezentace F5J 2018
Nevím proč jezdit do Německa na Eurotour 970 km od nás a ne do Dubnice nad Váhom 200 km nebo do Maďarska Matkó 485 km ale musí se jet do Szegedu 720 km? Nebylo by lepší kdyby se započítavali výsledky ze všech soutěž WC nebo Eurotour. Navíc na poslední závod EC ve Welheimu byl limit původně 40 startujících !!!
Možná i v česku, pokud by překonali lenost, by se dala uspořádat kvalitní soutěž třeba v Chomutově, kde se létali výborně F3J.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. úno 2017 08:20 #18118 od Ivan Horejsi
Odpověděl Ivan Horejsi pro téma Reprezentace F5J 2018
Kriteria ma na svedomi komise, ktera schvalila hlasovanáim Tomasuv navrh. Rozhodla vetsina. Podle jednaciho radu SMCR to ma fungovat timto zpusobem. Zadny plebiscit v jednacim radu neni.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
15. úno 2017 08:23 #18119 od Martin Veleba
Odpověděl Martin Veleba pro téma Reprezentace F5J 2018
Umím počítat, ale čím víc soutěží odlétám, tím šance stoupá. Jinak Holíč je pro mě nejbližší zápočtovka .Reprezentace mě absolutně nezajímá, jde jen o princip. Šanci probojovat se do ní má jen úzká skupinka lidí, kteří mají čas cestovat. Většina z nás má pracovní povinnosti a nemůže si dovolit každých 14 dní ve čtvrtek odjet přes půl Evropy na soutěž Eurotour. Přesně jak píše Lojza, zrovna tyto dvě soutěže jsou hodně mimo. Dál nemá smysl na toto téma něco řešit.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.349 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám