file Volba trenéra RCEV

Více
17. lis 2013 09:51 #11398 od Radim Barč
Volba trenéra RCEV vytvořil uživatel Radim Barč
Tak na funkci trenéra RCEV máme kandidáta, kandidáta který po celý rok neúnavně podporoval vznik nové kategorie a vždy kdy to bylo jen trošku možné, přiložil ruku k dílu. Jeho propagace nové kategorie byla příkladná a nebýt jeho stále pálíme motory v RCEK. Radku gratuluji a přeji hodně úspěchů.
A teď vážně, když jsem se dozvěděl koho pan Nezhyba oslovil bral jsem to jako hodně špatný fór. Bohužel nebyl.
Poděkovali: Aleš Krátký

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
17. lis 2013 15:39 #11399 od Petr Koláska
Odpověděl Petr Koláska pro téma Re: Volba trenéra RCEV
Je to sice vpravdě úsměvné, přijde mi to jako kdyby si vegetariáni zvolili jako svého předsedu majitele Kosteleckých uzenin, ale budiž - nikde není řečeno, že Radek se této funkce nemůže zhostit se ctí. Logika tohoto rozhodnutí je bohužel nepochopitelná, ale na to už jsme zvyklí..... :unsure: Když to prospěje kategorii a nezmění se její původní myšlenka, proč ne. Jestli z toho ale hodláte vážení udělat nejaký paskvil, tak bych použil jeden song od Wanastowých vjecí.... Znalci rocku a chytré hlavy pochopí ;)

Takže bych Radkovi (bez ironie a zcela vážně) opravdu popřál hodně úspěchů a kdyby potřeboval poradit, tak tvůrci kategorie jsou mu kdykoliv k dispozici :D. Já mu ale věřím a hrozně nerad bych se pletl...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. lis 2013 16:32 - 17. lis 2013 16:33 #11400 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Volba trenéra RCEV
ať už je trenérem kdokoliv, měl by to být někdo, kdo má k dané kategorii vztah.

Rozhodnutí je to pouze p.Nezhyby a je docela jedno co (nebo kdo?!) za tím bylo. Pokud člověk bude vykonávat f-ci dobře, přoč né (ikdyž jak je tu psáno, styl koza - zahradníkem mi nepříjde jako nejlepší mno)

Druhá věc je ovšem styl celých věcí na pozadí, o kterých ví prozatím jen pár vyvolených a všem je z toho opravdu hodně šoufl. Takhle by se to dělat opravdu nemělo pánové !

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 17. lis 2013 16:33 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. lis 2013 17:40 - 17. lis 2013 19:28 #11401 od Petr Slezák
Odpověděl Petr Slezák pro téma Re: Volba trenéra RCEV
Tak to já vůbec nevidím důvod být takový diplomat.
Je mi z toho docela špatně :sick:

Postrádá to veškerou slušnost, logiku a úroveň. Proto se bez ostychu na Váš level
Pánové snížím a konstatuji, že se mi chce blejt. Pokud si tady chcete v modelařině ,
které spousta lidí a absolutně Aleš, obětoval obrovskou energii a čas aby vznikla pěkná kategorie,
dělat politiku a snad i někomu naschvály, tak se jděte vycpat. Aleši díky za tvou práci !

Máme trenéra, který to tady rok intenzivně bojkotuje, no to je ůroda. :pinch:
Radku, kdyby jsi měl ůroveň, tak to odmítneš. Jinak nic osobního.

Na to si dám fakt velkého panáka :woohoo:

Zdař bůh! Soudruzi...
Poslední změna: 17. lis 2013 19:28 uživatelem Petr Slezák.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. lis 2013 17:37 #11412 od Zbyněk Smola
Odpověděl Zbyněk Smola pro téma Re: Volba trenéra RCEV
Týjo, a já už si chtěl koupit výškoměr

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. lis 2013 09:55 #11436 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Volba trenéra RCEV
By mě zajímalo,kolik lidí bude mudrovat na letišti až se potkáme ...

Odesláno z mého GT-I8190 pomocí Tapatalk

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. lis 2013 14:34 #11437 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma Re: Volba trenéra RCEV
Pro mě je hlavně nepochopitelné, jak může vše stát na libovůli a osobních sympatiích jednoho člověka. Jak se můžou najednou prosazovat změny v pravidlech (proti kterým v tomto případě nic nemám). Kdyby Radek chtěl, zdá se, že lze PROTLAČIT vše.
Naším cílem bylo vytvořit a odzkoušet nová pravidla malých elektroletů, ta potom nechat schválit SMČR jako předběžná a po první sezóně přistoupit k případným změnám. Tak se to ostatně dělo vždy a není to vůbec snadné. To se nám myslím povedlo a jdeme dál s čistým štítem.
Příliš demokracie škodí, ale osvíceného diktátora nemáme. Co s tím?
Opravdu nejsme všichni k....i a trocha komunikace by neuškodila.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. lis 2013 15:39 #11438 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Volba trenéra RCEV
je fakt,že "náš" trenér by asi neměl schovávat hlavu do písku a třeba se i vyjádřit. Možná že tu chodí jen 95% soutěžáků a tak to "málo" nemá nárok na nějaké oficiální vyjádření pánu z Práglu že?

Zatím jsem se nesetkal s nikým, komu by se takovéto jednání líbilo. A jak tu někteří psani : kokoti fakt nejsme, jak si někdo zřejmně myslí ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. lis 2013 12:29 - 25. lis 2013 12:30 #11446 od Miroslav Kopecký
Pro nás nezasvěcené potencionální zájemce o kategorii-kdo je tedy trenérem? A v trochu obecnější rovině - co je vlastně funkcí a náplní činnosti trenéra kategorie, že jeho volba vyvolává takové pozdvižení? Přiznám se, že už dlouho mi tohle vrtá hlavou, když čtu někde v časopise o trenérovi kategorie XYZ-co to vlastně obnáší. Vždyť na soutěže se člověk připravuje sám, jezdí tam sám za sebe... Ptám se proto, že to fakt nevím a docela mne to zajímá.
Poslední změna: 25. lis 2013 12:30 uživatelem Miroslav Kopecký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. lis 2013 13:14 #11447 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Volba trenéra RCEV
Nejde ani tak moc o to kdo to budě dělat, ale o tom jak bylo o této f-ci rozhodnuto. Zkrátka je to celé o jednom člověku ...

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.493 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám