file Volba trenéra RCEV

Více
27. lis 2013 09:54 #11466 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Re: Volba trenéra RCEV
Celý "problém" jde zcela mimo mne, ale snad mohu přidat názor.

Aleši, bereš to myslím příliš osobně, nikdo ti nebere zásluhy za rozjezd kategorie. S šéftrenérem jsem taky občas vedl trochu ostřejší diskuzi nad různými věcmi, ale jeho zdůvodnění proč se rozhodl tak jak se rozhodl je myslím srozumitelné a pochopitelné.
Možná to mohl vzít trochu více politicky a vhodného člověka najít ve vašem regionu, ale zase ruku na srdce, kdo za rok po soutěžích objede republiku častěji než Radek... tedy ono tady to jméno ještě naplno nezaznělo, ale předpokládám že je stále řeč o tom věčně nespokojeném (se svými výkony) a často zbytečně pedantském pošťuchovači z Chomutova?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. lis 2013 10:02 - 27. lis 2013 10:03 #11467 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Volba trenéra RCEV
Já to neberu vubec osobně. Beru to z toho pohledu, že by Šéftrenér měl volit trenéra takového, který alespoň danou kategorii má rád, a nebo ji alespoň lítá ! v tom je celý problém.

To že Radek Novotný nyní létat bude a bude se starat o RCEV je docela možné, ale to až na základě "tlaku okolí".

Prostě se mi nelíbí, že někdo si řekne : uděláme trenéra z někoho, kdo to nikdy nelítal, do nedávna kategorii odsuzoval, na Moravě ho nemají rádi (nic ve zlém :-D) ALE nehádá se se mnou jako někdo jiný.

Já to Radkovi jako takovému přeji. Pokud udělá to, co má a projde co připravuje bude to super. Celý problém mám s P.Nezhybou, to řeknu naprosto otevřeně. Ať si to odůvodňuje jak chce, přišlo nám to tady na východě jako podraz.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 27. lis 2013 10:03 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. lis 2013 10:17 #11468 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma Re: Volba trenéra RCEV
Děkuji za odpověď pane Nezhyba. Takže na Moravě a ve Slezsku, kde žije 95% aktivních modelářů létajících kategorii RCEV, se nenašel ani jeden, který by vám vyhovoval. Vaše volba, třeba teď, když je trenérem R. Novotný, vezmou na milost výškoměry i ve zbytku republiky. A je moc dobře, že sám píšete o důvěře, způsob jakým jste odstavil všechny, kteří se na vzniku nové perspektivní kategorie podíleli ovšem podlomil důvěru k vám. Kdyby jste se jen zmínil, že potřebujete najít trenéra a tady vám nikdo nevyhovuje, dozvěděl by jste se, že najít více kontroverznější osobu než je Radek by byl problém.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. lis 2013 10:39 #11469 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Re: Volba trenéra RCEV
Radime, buď trochu soudný, píšeš jako byste výškoměr vynalezli...
Trochu se rozhlédni přes kopec jak dlouho už se kde s výškoměry lítá.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. lis 2013 10:54 #11470 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma Re: Volba trenéra RCEV
Omlouvám se, přesné znění je "vezmou na milost RCEV"

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. lis 2013 10:57 #11471 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma Re: Volba trenéra RCEV

Petr Dušek napsal: Radime, buď trochu soudný, píšeš jako byste výškoměr vynalezli...
Trochu se rozhlédni přes kopec jak dlouho už se kde s výškoměry lítá.

A že ty vypíchneš to nejméně podstatné ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. lis 2013 11:39 #11472 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: Volba trenéra RCEV
Jestli jsi myslel "za kopec" Slovensko, tak ano, nevynalezli jsme ho... Přeci jen to k ním ale máme blíže, než zbytek republiky a tak jsme nechtěli být opět několik let pozadu, jak bývávalo zvykem. To nám asi nikdo upřít nemůže.

Spíše bych se ale opravdu zabýval jádrem obsahem textu než formou.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. lis 2013 00:32 - 29. lis 2013 00:50 #11473 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Re: Volba trenéra RCEV

Aleš Krátký napsal: Já to Radkovi jako takovému přeji. Pokud udělá to, co má a projde co připravuje bude to super. Celý problém mám s P.Nezhybou, to řeknu naprosto otevřeně. Ať si to odůvodňuje jak chce, přišlo nám to tady na východě jako podraz.

Ufff, tak tedy nevím, co mi tady vlastně přeješ... ;) Rozdíl je tady akorát v tom, že jsem se mohl věnovat svojí práci a soustředit se na ni a vydělávání peněz, a ve volnu si pak lítat na soutěžích, které zorganizuje někdo jiný... A místo toho mne někdo ze svazu požádal, zda bych byl ochotný pomoci šéftrenérovi s touto kategorií, a já podmínečně souhlasil...
Promiň, ale uznávám Svaz modelářů jako organizaci a autoritu, díky níž jsme se tady mohli všichni potkávat a soutěžit po desetiletí dle společných pravidel. Nejprve československých, poté českých... tedy myšleno česko-moravsko-slezských ;) a proto na takovou žádost bych nikdy neřekl NE! Pánové, buďme rádi a vděční, že to na Svazu dělají tak, jak to dělají. Takových borců už bylo, co všem říkali, jak to má všechno fungovat, a kde jim byl za chvíli konec... (nejenom v politice...)
Je to možná mým přístupem obecně, a zvláště i po tom, co jsem si přečetl verzi pravidel RCEV, která byla připravena ke schválení...
Naprosto se nechci pitvat v tom, proč byla připavena ke schválení dost velká slátanina formy "Milý Ježíšku, přál bych si aby..." , která začínala větou, že RCEV je kategorie elektrovětroňů s "výškovým spínačem" :dry:
Udělali jste Aleši hodně pro zavedení "menších výškoměrů", ale nechat pravidla ve stavu, v jakém zůstaly, a k tomu vymýšlet nějaký "kodex" či vysvětlivky a paralelní pravidla ke schvalovaným pravidlům by bylo smutné...tytyty :dry:
Přistoupil jsem k tomu proto s jedním větším úkolem, a tím bylo dostat pravidla blíže do podoby a kvality, na kterou jsme všichni zvyklí z několikaletého organizování a účasnění se domácích i mezinárodních soutěží.
Jak sám víš, všechny připomínky a jednotlivé verze jsem s Tebou konzultoval, tak si doufám sám dokážeš udělat svůj názor na to, zda se RCEV posune někam, kde by měla být už od roku jedna... Jiný příběh bude, zda se tyto úpravy podaří schválit, a nebo budou procesně schválena pravidla ve verzi původní. Nezbývá, než držet palce!
A ještě jedna poznámka ohledně možné popularity RCEV na západě od Humpolce, vše je o komunikaci a rozumné prezentaci. Výškoměrům se u elektrovětroňů nevyhneme, to víme, a většina pilotů to bere už i jako samozřejmost, a spousta z nich se i na ně těší. Jen trošku néně násilná prezentace by i tady přinesla možná více ovoce, a to by tak mohlo třeba i dříve uzrát ;)
Sám nevím, jestli mám po přečtení některých příspěvků zvedat obočí, a nebo cukat koutky, ale spíš to beru s těmi koutky B) , ale jestli bude chtít šéftrenér elektroletů v budoucnu nějak spolupracovat s jakýmkoliv trenérem RCEV, rozuměl bych, kdyby si opět vybíral jinde, než mezi autory některých pár příspěvků v této sekci...
Co mne na současné situaci mrzí úplně nejvíc je asi to, že pokud by mne fakt chtěli na tu pomocnickou pozici malého trenéra, tak už asi nebudu moct rejpat, pošťuchovat, a vytáčet tě při reakcích na tvoje idey a nápady :) hihihi aby si to pak někdo nebral moc vážně...
Teď se omlouvám, jestli nebudu tady reagovat na následné diskuze, mám dost pracovních povinností, ale číslo na mne máte, rád s Vámi podiskutuju, napřímo je to určitě efektivnější...

Jo, a stavím 2.40m brus, akorát nevím, jestli se bude jmenovat Superpichus, a nebo Pichus Perfection... :whistle:

Ale stejně si tu musím smahnout ještě jedno hihihi na Radimovo příspěvek...že najít více kontroverznější osobu než je Radek by byl problém... Ach, kde zůstal ten milý a veselý chlapec... ;)
Poslední změna: 29. lis 2013 00:50 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. lis 2013 06:35 #11474 od Zbyněk Smola
Odpověděl Zbyněk Smola pro téma Re: Volba trenéra RCEV
Dobrá zpráva, tento trenér jistě dokáže zkvalitnit nedokonalá pravidla a možná ji bude i létat. když už bude mít toho superpichusa.
Buďme rádi že to myslí upřimně.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. lis 2013 06:46 - 29. lis 2013 06:54 #11475 od Petr Koláska
Odpověděl Petr Koláska pro téma Re: Volba trenéra RCEV

Radek Novotny napsal: ... zvláště i po tom, co jsem si přečetl verzi pravidel RCEV, která byla připravena ke schválení...
Naprosto se nechci pitvat v tom, proč byla připavena ke schválení dost velká slátanina formy "Milý Ježíšku, přál bych si aby..." , která začínala větou, že RCEV je kategorie elektrovětroňů s "výškovým spínačem" :dry:


Radku, já jsem jen tak ze zvědavosti otevřel dokument s verzí pravidel 1.1 s datem 21.5.2013, kterou jsem osobně sepisoval a hádej, co je na první straně?

RCE100

"Soutěž modelů letadel s elektrickým pohonem, vybavených výškoměrem."


Takže to, co z toho vzniklo za salát, není bohužel jen dílem předkladatelů pravidel...

Já jsem z procesu schvalování pravidel vystoupil poté, co jsem viděl, jak se to dělá... Takže glorifikace typu "bez svazu bychom si neškrtli" je trochu přehnaná, promiň. Ano, autorita svazu je v pořádku, alespoň nenastane v pravidlech totální anarchie. Ale jen čekám, kdy si tato organizace uvědomí, kdo je tady vlastně pro koho a že je rok 2013. Jestliže při snaze o rozvoj kategorie máš pocit, že se někoho neustále doprošuješ, žebříčky a výsledky ze soutěží si chodím číst na soukromé fórum... :S :S

No a co se týče (před)volby trenéra - jak už jsem psal, mě osobně (a myslím že i dalším) nejde o to kdo (já mám třeba z manažerského náhledu pocit, že tvá osoba naopak prospěje šíření kategorie), jde o to jak...
Poslední změna: 29. lis 2013 06:54 uživatelem Petr Koláska.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.417 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám