× Soutěže v roce 2013

file RCEK Hořice 20.4.2013

Více
03. kvě 2013 07:30 #9496 od Vladimír Čermák
Petře, máš dost přistávacích bodů, aby to dalo na 3 rundy ?? Můžu ti případně půjčit. :unsure:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2013 09:56 #9499 od Mirek Kotula
Já osobně jsem pro pět nebo šest skupin, aby se to pěkně protočilo, aby nedocházelo, že poletím 3x s jedním pailotem. A do finále tak čtyři až pět lidí, aby se nestalo, že pailot co to celý závod fláká a náhodně se dostane do finále, tak skončí třeba i na bedně. Ale je to takové bla, bla, bla a o všem rozhodne pan ředitel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2013 10:37 #9500 od Vladimír Čermák
Šest skupin :blink: Míro, ty tam chceš strašit zase do večera ?? Pamatuj,je to v neděli. :woohoo: Já s tebou klidně i 4x rád poletím.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2013 11:18 #9501 od Mirek Kotula
Já s tebou taky rád létám. :P Vladimírku, co tak šest skupin na čtyři kola bez škrtání a bez finále, když je teď moderní provádět místní úpravy pravidel, tak by to mohlo taky projít. Nebo ne?? :) Ale Peťan to má už určitě zmáklé.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2013 11:51 #9502 od Vladimír Čermák
Petr se debaty nezučastňuje, určitě je už na letišti a rozhání mraky koštětem. Co. :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2013 13:37 #9503 od Mirek Kotula
Asi máš pravdu, od Petra, žádná reakce. Ale mraky nerozhání, v neděli má být pěkně, horší to bude zítra u Jarouše. Když bude přijatelné počasí, tak se v sobotu na vás přijedu podívat na kole.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2013 13:41 #9504 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Re: RCEK Hořice 20.4.2013
Sorry chlapci, jsem v práci a ještě k tomu 800km daleko ( 47°14'31.474"N, 8°49'16.687"E ).
Bodů mám dost na 4 skupiny, nemám v plánu dělat ani 3 ani 5 ;)
Mraky se rozeženou samy, bude krásně polojasno, termiky habakuk.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2013 18:07 #9506 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma Re: RCEK Hořice 20.4.2013

Mirek Kotula napsal: Já s tebou taky rád létám. :P Vladimírku, co tak šest skupin na čtyři kola bez škrtání a bez finále, když je teď moderní provádět místní úpravy pravidel, tak by to mohlo taky projít. Nebo ne?? :) Ale Peťan to má už určitě zmáklé.

Ahoj, můžu se zeptat které místní úpravy pravidel jsou dnes nejpopulárnější? RB

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
03. kvě 2013 21:05 #9507 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Re: RCEK Hořice 20.4.2013
Radime, já o žádných místních úpravách nevím...Mirek patrně naráží na nadstandardní počet finalistů v Nové (Staré) Pace, ale to je v pravidlech řešeno dost volně,takže to ani (někomu) nevadí :lol: :lol: :lol: .

V seznamu přihlášených mi chybí Béda Koros ?? Jestli v neděli přijede, ze známosti ho vezmu i bez přihlášení ;) (stejně jako každého jiného, jsme přece lidi... :silly: )
Poděkovali: Bedřich Koros

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
04. kvě 2013 09:59 #9509 od Bedřich Koros
Velice se omlouvám, ale že nejsem zaregistrován jsem si uvědomil až po přečtení této zprávy. Děkuji za vstřícnost Petra, že mohu i tak přijet. Samozřejmě s tím počítám přece nemohu zklamat lepší letce a připravit je o možnost vylepšit si pořadí.

Ahoj BK.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.353 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám