× Soutěže v roce 2013

file RCEK Hořice 20.4.2013

Více
05. kvě 2013 18:48 #9516 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Re: RCEK Hořice 20.4.2013
Výsledky soutěže zde v systému

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. kvě 2013 18:58 #9517 od Aleš Krátký
teda Novotnak zase radil !

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. kvě 2013 22:36 #9520 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Re: RCEK Hořice 20.4.2013
Několik fotografií ze soutěže je ve fotogalerii

Pěkně je vidět vývoj počasí od tmavé zamračené oblohy hrozící deštěm až k modré obloze na závěrečné fotce vítězů.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. kvě 2013 05:59 #9521 od Aleš Krátký
krasa :) perfektni jsou ty hodiny v pozadi 9:59 atd :-D

clanek nikdo nespichne co ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. kvě 2013 20:49 #9525 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma Re: RCEK Hořice 20.4.2013
Na článek asi nebudu mít sílu... :oops:

Nějaké komentáře k soutěži postupně přidávám k fotkám.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. kvě 2013 21:05 - 06. kvě 2013 21:35 #9526 od Radek Novotny
Soutěž to byla fantastická, pohodová, fajn organizovaná... Po ranním dešti se počasí srovnalo a v základních kolech se dalo najít až 3 hýždě termiky... ALE finále už bylo o něčem jiném. Přicházela bouřka, a slabý vánek 1-2m/s se změníl ve slabý větřík, a naprosto nechápu, jak to ta "metalová" trojka mohla nalítat... Myslel jsem si, že když poletím jinam, tak na všechny vyzraju, hmmm..., a oni ZASE vyzráli na nás... :) Věřík byl takový, že Pichus stál na místě za cenu dotrimování výškovky, a marně jsem si spílal, že jsem měl vrhnout Magic-use... Inu, ještě se musím učit... Ostatní bojovali statečně, Jarda Bartůněk se třema 1000 měl malého smolíka, a do finále se neprotáhnul, Jirka Veselovský doplatil na předstartovní kolaps vysílače, jeden model se šel dohledat po ztrátě dosahu, ale jináč to tentokrát proběhlo v naprostém klidu a míru...
Gulášek byl dle tradice unikátní, to by i Pohlreich zaslintal, a po hořických rúrách se jen zaprášilo!

Ve 1. finále to dost dobře rozjel Ladi Bednář, a nebýt jeho tahání čaasu za ocas ve druhém finálovém letu, kdy nestíhal doletět k bodu, a tak s tím říznul za 50, tak mohlo bý ještě i napínavější...
A teď už se jen těším, kdy mě brácha za těch 1030 tradičně pozve na pivko, ehmm, jestli tedy nebude mít jiné priority... hihihihi... :P

Tuhle soutěž si budu dlouho pamatovat ještě pro dvě věci, a to že Martin Horák, jako 7. z 8 postupujících do finále, měl na sedmé pozici 997 bodů a mě se tady povedl let po 8s motoru za 9:50 a 97... :woohoo:

Začíná to být v téhle kategorii pěkně napínavé...
Poslední změna: 06. kvě 2013 21:35 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.317 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám