× Soutěže v roce 2013

file Dinosoutěž #1 RCEK

Více
26. kvě 2013 08:43 #9715 od Aleš Krátký
Je to kruté, ale musím souhlasit.

takových coby,kdyby mám doma fůru, a z nich minimálně 10 pohárů.
prostě bylo třeba to řešit hned.Vezmeme si z toho ponaučení, a příště se poučíme.

mmj. pokud si pamatuji,tak se diskutovalo na téma "časoměřič mi jen stál v cestě (nedošlo k dotyku). Dá se to brát jako srážka a tim pádem mít nárok na opakování letu ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. kvě 2013 09:14 #9716 od Petr Kurjan
Odpověděl Petr Kurjan pro téma Re: Dinosoutěž #1 RCEK
OK, příště tedy budu požadovat opakování letu! Pokud ovšem nebude ostatním vadit, že po posledním startu musí sestavit novou skupinu a protahovat soutěž v nejistém počasí... (bylo to v 5. kole, poslední skupina). Tohle by Ti Radime vyhovovalo více? A když už o tom mluvíme - páté kolo se vůbec nemuselo letět, bylo to Alešovo rozhodnutí.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. kvě 2013 09:17 #9717 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma Re: Dinosoutěž #1 RCEK
Nebude ti vyhověno. Překážel ti ČASOMĚŘIČ oficiálně uznaný ředitelem soutěže. Ne jiný soutěžící nebo jeho pomocník.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. kvě 2013 09:51 #9718 od Petr Kurjan
Odpověděl Petr Kurjan pro téma Re: Dinosoutěž #1 RCEK
Takže o jakém řešení je tady řeč? Co jsem měl tedy dělat? V návrhu pravidel pro 100" je totiž jako možný důvod protestu zmíněný i jiný časoměřič OMEZUJÍCÍ přistávající model. Tedy ne přímo dotek, tomu jsem se právě snažil vyhnout...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. kvě 2013 10:01 #9719 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma Re: Dinosoutěž #1 RCEK
Proč sem, proboha, taháš návrh pravidel pro 100"?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. kvě 2013 10:07 #9720 od Petr Kurjan
Odpověděl Petr Kurjan pro téma Re: Dinosoutěž #1 RCEK
Jen tím chci poukázat na rozdíl v přístupu. Ale pokud jsi rozhodnutý dokazovat mi za každou cenu, že mám držet hubu a nic už neřešit, beru to a už se tady ozývat nebudu. K ničemu! Představ si sebe na mém místě a zkus se na to podívat z jiné strany.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. kvě 2013 10:20 #9721 od Radim Barč
Odpověděl Radim Barč pro téma Re: Dinosoutěž #1 RCEK
Podívej, napíšu to takto. Rozhodli jsme se létat i plochách které nejsou, co se týká rozměrů, až tak vhodné. Z toho vyplývá rozmístění přistávacích bodů. Časoměřiči taky nejsou profesionálové a tak se někdy stane, že někdo někomu trochu překáží. Neříkám, že je to tak správně, ale včera se to stalo tobě, minule Radkovi N., příště možná mi. Chceš snad každému "pištícímu" pilotovi, který si myslí, že byl omezen dávat opravný let?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. kvě 2013 10:36 - 26. kvě 2013 10:50 #9723 od Petr Kurjan
Odpověděl Petr Kurjan pro téma Re: Dinosoutěž #1 RCEK
Takovému argumentu rozumím a beru to! Dnes je opravdu je problém sehnat dostatečně velikou použitelnou plochu k létání, hlavně v naší lokalitě... Asi bych to ani neřešil, pokud by to byl člověk, který není zvyklý lítat soutěže. V tomto případě to ale byl pilot s dlouholetými zkušenostmi, který musel dobře vědět, kde se nemá pohybovat.

Při pohledu ven mně mrzí, že to Aleš nepřesunul na dnešek... B)
Poslední změna: 26. kvě 2013 10:50 uživatelem Petr Kurjan. Důvod: gramatika... :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. kvě 2013 11:32 #9724 od Aleš Krátký
Me to nemrzi...fuci tak 7-8m/s

Odesláno z mého GT-I8190N pomocí Tapatalk 2

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
26. kvě 2013 16:04 #9725 od Marek Sobaniec
Zdravím všecky,

dovolím si se vyjádřit - totiž inkriminovanou situaci jsem viděl asi nejlépe - zrovna jsem časoměřil Petra. A musím mu dát naprosto zapravdu v tom, že cizí časoměřič jej naprosto jednoznačně a výrazně poškodil - stál totiž přesně v ose přistání ve vzdálenosti cca 5 metrů od Petrova terče (dokonce snad blíže k našemu terči, než k terči pilota, kterého měřil). Na zavolání udělal snad půlkrok stranou - což nic neřešilo a Petr se mu musel vyhýbat - díky tomu měl přistání za 80. (Nechtějte vědět, co z něj v tu chvíli padala za slova... a moc se mu ani nedivím). No a finálovka byla v pérdeli pane hráábě jak praví klasik... No a teď - měl ho schválně "trefit" aby mohl protestovat a protrest byl uznán a opakoval let?? A co když by tím poškodil letadlo nebo dokonce zranil časoměřiče?? (což při odchodu z plochy prohlásil - tohle jsou jeho slova). A možná nejhorší je ten pocit, že to mohlo být účelové - p. Honěk létá, tak ví v jakém směru se přistává více než dobře - navíc když už se to stalo, tak by bylo asi vhodné se omluvit, i když by to nic neřešilo... pánové řeknu vám, že stát se to mi na soutěži (jezdím soutěžně tugtowing www.tugtowing.cz ), tak dotyčný pokud by mi překážel, tak letí do vody - to prostě neznám bratra :-)

Tak jen tolik - nechci nějak prudit, ale považoval jsem za správné popsat situaci jako nezúčastněný a přitom téměř aktivní účastník situace.

Mějte se a ať vám to lítá :-)

Marek

Guta cavat lapidem non vi sed saepe cadendo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.322 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám