× Soutěže v roce 2013

file 2x RCEK Hranice 8. a 9.6.2013

×

Anketa: Stopalcovky ?

Celkový počet hlasujících: 0
Této ankety se mohou zůčastnit pouze registrovaní uživatelé
Více
27. kvě 2013 08:40 #9737 od Stanislav Vinklárek
- propozice na našem webu zveřejním patrně ještě dnes
- přihlášení bude přes stoupak.cz - zatím jsem nezjistil jak možnost přihlášení aktivovat ...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
27. kvě 2013 09:24 #9738 od Vladimír Čermák
Prosím o vystavení propozic zde na stoupáku. :woohoo: NE na Vašem vebu.
Aktivace přihlášek : musíš poslat kolkovanou žádost Alešovi.
Nepochopil jsem proč to nefunguje automaticky .. co Aleši ??? za mírný úplatek :P

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. kvě 2013 09:56 #9740 od Aleš Krátký
automaticky to nefunguje, protoze nemam zadne povereni od svazu a ani od organizatoru soutezi.
pokud si to vylozene neprejou, nemohu mluvit za ne. to je jasne ne ? :-D


dnes to aktivuji.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. kvě 2013 10:05 - 27. kvě 2013 10:07 #9742 od Stanislav Vinklárek
Poslední změna: 27. kvě 2013 10:07 uživatelem Stanislav Vinklárek. Důvod: pridani souboru

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. kvě 2013 10:11 #9743 od Stanislav Vinklárek
Soubor .doc nelze přidat = zkopírovat na tento web :( - proto jsem dal přímý odkaz na propozice na našem webu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. kvě 2013 14:47 #9747 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. čen 2013 06:23 - 05. čen 2013 06:42 #9808 od Stanislav Vinklárek
Díky Aleši.

Dále všechny informuji, že zítra - to je ve čtvrtek, bude připravována plocha pro zázemí a startoviště - bude sekána tráva.
Situace s počasím se ale u nás na Moravě komplikuje - i dnes ve středu prší a patrně bude pršet i ve čtvrtek a možná i v pátek či o víkendu.

Sledujte prosím všichni toto téma až do pátku 7.6. - pokud bude terén neschůdný a letiště se změní v močál, budou obě soutěže bez náhrady zrušeny.
Poslední změna: 05. čen 2013 06:42 uživatelem Stanislav Vinklárek. Důvod: upresneni dne zitra - ctvrtek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. čen 2013 08:05 #9809 od Aleš Krátký
jsem si rikal prave jestli to bude nebude. bez nahrady :( to by byla velka skoda kluci ! je to akce roku temer.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
05. čen 2013 11:09 #9810 od Radim Barč
Stando, v sobotu už bude dobře, neboj. Navíc už mám nabaleno...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
06. čen 2013 07:44 #9811 od Aleš Krátký
tak jak ? zatim to vypada dobre a podle medarda uz nema extra prset od dneska az do nedele.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.323 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám