× Soutěže v roce 2013

file 2x RCEK Hranice 8. a 9.6.2013

×

Anketa: Stopalcovky ?

Celkový počet hlasujících: 0
Této ankety se mohou zůčastnit pouze registrovaní uživatelé
Více
08. čen 2013 18:13 #9829 od Radim Barč
NEZAPOMEŇTE!!!
Zítra na Dinu RCE100 (malé výškoměry). Sraz 8:30- 8:50.
Přihlášky na místě!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. čen 2013 18:18 #9830 od Aleš Krátký
tak tak !! zitra vsichni vitani na DINO letisti rcmapy.com/?locid=3151
vyskomery s sebou.

jak pise Radim , sraz v 8:30-8:45

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
08. čen 2013 18:28 - 09. čen 2013 13:26 #9831 od Aleš Krátký
výsledky z "prvních hranic"
ZDE - Opraveno

a vysmáti :)



Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:
Poslední změna: 09. čen 2013 13:26 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. čen 2013 12:33 #9862 od Aleš Krátký
vlákno jsem rozsekl, a dal pokračování do pravidel stopalcovek zde stoupak.cz/forum/pravidla/8595-stopalcov...mit=10&start=80#9833

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. čen 2013 16:31 #9864 od Mirek Kotula
Pánové, existují pravidla jakým způsobem lze dosáhnout toho, aby soutěž byla právoplatná a mohla se započítat do celostátního žebříčku. V případě, že tyto pravidla nebyla dodržena, je to jen klubová soutěž a pan Kolásko, nechť si uvědomí, že pravidla se musí dodržovat. Určitě se i jemu nelíbí jak se nedodržují pravidla a zákony od vlády až dolů.
A získané body mu určitě nikdo nezávidí, ale jsou neplatné.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. čen 2013 17:33 #9865 od Aleš Krátký

Mirek Kotula napsal: Pánové, existují pravidla jakým způsobem lze dosáhnout toho, aby soutěž byla právoplatná a mohla se započítat do celostátního žebříčku. V případě, že tyto pravidla nebyla dodržena, je to jen klubová soutěž a pan Kolásko, nechť si uvědomí, že pravidla se musí dodržovat. Určitě se i jemu nelíbí jak se nedodržují pravidla a zákony od vlády až dolů.
A získané body mu určitě nikdo nezávidí, ale jsou neplatné.


Mirku toto téma jsme již uzavřeli. Psal jsem že to byl omyl z mé strany. pak se diskuse ubírala pravidly RCE100 a F5J.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. čen 2013 17:44 - 10. čen 2013 17:47 #9866 od Petr Kurjan

Mirek Kotula napsal: Pánové, existují pravidla jakým způsobem lze dosáhnout toho, aby soutěž byla právoplatná a mohla se započítat do celostátního žebříčku. V případě, že tyto pravidla nebyla dodržena, je to jen klubová soutěž a pan Kolásko, nechť si uvědomí, že pravidla se musí dodržovat. Určitě se i jemu nelíbí jak se nedodržují pravidla a zákony od vlády až dolů.
A získané body mu určitě nikdo nezávidí, ale jsou neplatné.


K poslednímu příspěvku bych jen upozornil, že P. Koláska nezískal body v oficiální kategorii RCEK, takže spekulace o jejich platnosti je zbytečná (panu Kotulovi doporučuji pozorněji číst). Pokud jde o mně, je mi bodové hodnocení upřímně ukradené a celá tahle debata mi připadá úplně zbytečná. Kalendář beru jen jako informační zdroj pro plánování víkendů. Pokud někdo na poslední chvíli zruší dlouho očekávanou akci, nemám nic proti náhradnímu řešení a v tomto případě i za mnohem méně peněz... Chápu, že se tady někteří snaží zviditelnit zdůrazňováním "důležitosti" oficiálního kalendáře, ale v tom případě bych požadoval přesunutí plánované akce na jiný termín! Pokud byly obě soutěže zrušeny bez náhrady, můžeme jen poděkovat Alešovi a Radimovi, že nám zúčastněným umožnili využít skvělé počasí minulého víkendu! Byl to opravdu skvělý hromadný tréning s oceněním výkonů a je mi opravdu úplně jedno jaké číslo soutěže se k tomu přilepí, nebo zda z toho budou nějaké body... Škoda že neplatí taková posedlost v dodržování pravidel i jinde v Čechách...

Teď se tady snažíme vytvořit použitelnou verzi pravidel nové kategorie, která u nás má už docela hodně příznivců. Musím jen litovat kolegy v Čechách, kteří raději kritizují naše aktivity, místo aby vyzkoušeli novou a velmi zajímavou kategorii RCE100 naostro v nějaké místní soutěži.
Poslední změna: 10. čen 2013 17:47 uživatelem Petr Kurjan.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. čen 2013 18:30 - 10. čen 2013 18:47 #9868 od Petr Koláska
No a taky se jmenuji Koláska, nikoliv Kolásko... jestli teda ta velice přínosná poznámka, která byla totálně mimo mísu, protože já jsem žádné výsledky neobhajoval a vůbec jsem na diskutované soutěži nelétal, byla na mě..... ;)

(Omlouvám se za OT, ale komolení jména na mě působí jako červený hadr na býka, nota bene v situaci, kdy si komolitel ani pořádně neumí přečíst, co jsem napsal)
Poslední změna: 10. čen 2013 18:47 uživatelem Petr Koláska.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. čen 2013 06:14 #9873 od Mirek Kotula
Petře, omlouvám se za tiskovou chybu, NE KOLÁSLKO, ALE SPRÁVNĚ JE KOLÁSKA sory.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
11. čen 2013 07:52 #9875 od Petr Koláska
V pořádku.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.408 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám