× Soutěže v roce 2013

file RCE100 Přáslavice

Více
10. čen 2013 19:22 - 11. čen 2013 19:15 #9870 od Zdeněk Malčík
Vzhledem k tomu, že nám v kalendáři vznikla docela velká mezera mezi soutěžemi a v našem okolí je velký zájem o soutěžení v nově vznikající kategorii RCE100 uspořádáme neoficiální soutěž této kategorie na letišti v Přáslavicích dne 22. 6. 2013. V případě menšího počtu soutěžících rádi soutěž prodloužíme klubovým tréninkem F5J. Propozice přiložím co nejdříve.
Aleše prosím o aktivaci přihlášek.
Poslední změna: 11. čen 2013 19:15 uživatelem Zdeněk Malčík.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
11. čen 2013 06:05 - 11. čen 2013 07:36 #9872 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: RCE100 Přáslavice

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 11. čen 2013 07:36 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. čen 2013 16:23 - 12. čen 2013 16:49 #9884 od Zdeněk Malčík
V příloze jsou propozice. Musím ještě upozornit - vzhledem k tomu že se nejedná o oficiální soutěž pod SMČR která se zapisuje do žebříčku, nebudou zajištěni časoměřiči. Proto bude fungovat takzvané ,,samoměření“.
Přílohy:
Poslední změna: 12. čen 2013 16:49 uživatelem Zdeněk Malčík.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
12. čen 2013 18:53 #9885 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: RCE100 Přáslavice
propozice v PDF :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Přílohy:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. čen 2013 14:06 #9945 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: RCE100 Přáslavice
Výsledky zde

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. čen 2013 07:27 #9948 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Re: RCE100 Přáslavice
Aleši,

Pořád čtu ve tvém příspěvku ze soutěže, že tady něco bojkotujeme... Neblázni, nebojkotujeme, ale rozkrájet se taky nemůžeme... Na severu pořádají už takhle spoustu soutěží RCEK, RCEJ a i RCEN a i další kategorie, u nás na severozápadě máme RCEK, a na západě F5J a RCEK. V Praze a okolí je mrtvo-pusto, a na jihu je také naprosté mrtvo-pusto.
Když si takto naplánuješ organizování soutěží, a také ježdění na soutěže, nediv se, že najednou toho prostoru pro "něco" dalšího jen tak nezbývá, a tráva se na zahradě doma taky sama neposeká B)
Po loňském roce, kdy jsme měli první MČR v RCEK, já sám za sebe fakt nemám moc prostoru vymýšlet ještě další a další soutěže...

Možná bys měl spíše motivovat trenéra F5J ať taky jednou něco zorganizuje, a i ostatní směrem na Prahu, tam neorganizují letos ani jednu soutěž ze zmiňovaných kategorií... Ani RCEK/J, ani výškoměry... Já i Pérák výškoměr máme, a rádi přijedeme...
A před Krkonošákama klobouk dolů, kdyby byli všichni jako oni, tak by bylo na modelářském světě krásně! Tam prosím neposílej ani slovíčko kritiky, nebo přijedu kvůli tobě na MĆR RCEK s "RCEK combatem", ale beze stuhy... :evil:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. čen 2013 08:16 #9951 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: RCE100 Přáslavice
Radku já mluvím obecně.
u nás jdou RCEK do kytek a místo nich děláme RCE100. Kdyby se ve středozemi vyprdli třeba na RCEJ nebo O/N :) tak je stopalců mraky. a navíc když dělám F5J, tak můžu k tomu hodit i RCE100 :-D

sice jsem "lobista", ale je třeba lidi kopat kupředu, jinak se nic nezmění.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. čen 2013 09:53 #9952 od Radek Novotny
Odpověděl Radek Novotny pro téma Re: RCE100 Přáslavice
Jasně, ale uvědom si, že ta RCEK má za sebou teprve jeden rok oficiálního fungování (letos je druhý), včetně jednoho MĆR, a ty už tlačíš a lobbuješ, ať se na to všichni vykašlou a jdou lítat výškoměry, protože pár severomoravských klubů se tak rozhodlo... Jestli to budeš tlačit tímhle směrem, tak si myslím, že to skončí jak RCEN a RCEO nebo RCE7 nebo jak se to jmenuje, kde moraváci si lítají jedno, a tady se lítají RCEN...

Chápu, že chcete mít soupeře i z našich končin od nás, ale stejně k nám na soutěže nejezdíte, to máte blíž na Slovensko, takže chápu, proč se tak rychle chcete přeorientovat. U nás v Karl-Marx-Stadtu nic s výškoměrem nelétají, tak pořád nechápu ty tlaky, abychom se vykašlali na RCEK... To máš jak RCH a F3K, tam přece do RCHáčkařů taky nikdo nehučí, že F3K je super a trend...

Když to takhle tlačíš veřejně přes stoupák, působí to dosti zkresleně, jako že se v Čechách něco bojkotuje, a zbytek republiky se je happy s výškoměrama, apod... Opak je pravdou, my tady v pohodě lítáme, to co lítáme, a nikoho nikam netlačíme. A na to že je tu RCEK teprve druhý rok jako ofiko kategorie, tak nám snad nikdo nebude vyčítat, že organizujeme soutěže, a v pohodě si zalítáme dle platných svazových pravidel ;)

Ono kromě severního cípu Moravy se myslím zase tak moc výškoměrového neděje, ale být tebou, iniciativu bych asi hledal u F5J trenéra, vždyť je od Prahy, a naprosto nic se v tomto regionu výškoměrového neorganizuje...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. čen 2013 10:21 - 24. čen 2013 10:31 #9953 od Aleš Krátký
Odpověděl Aleš Krátký pro téma Re: RCE100 Přáslavice
ja vim ze RCEK jsou ofiko jen rok, ale ja prece nemuzu za to,ze prisly pozde nebot (pokud si pamatuju) to bude desne drahe a nikdo si to nebude moct dovolit.

ber to tak,ze uz mi vadilo jak si porad vseci stezuji,ze jsme vzdy minimalne dva roky za svetem a ze litame to,co je uz davno out. najde se manik (ja) co chce trosku pohnout a drzet krok se svetem, a hned je to spatne.

jestli se ozve nekdo za rok,dva ze proc se jinde ve svete leta neco jineho nez u nas, a proc to u nas nen, tak ho ubiju Daidalem.

navic je treba si uvedomit Radku, ze RCEK a RCE100 je uplne to same. stejny styl letani, stejne letadla, stejne pohony, stejne defacto az na odchylky vse. Vyvoj proste nezastavis a muj predchozi prispevek patril spise prave jiz mrtvym RCEJ nez RCEK

druha vec je angazovanost trenera F5J. kdybych to byl ja, tak mám radost, ze nekdo dela kategorii ktera je maximalnim podhoubim pro mou velkou kategorii (tak to proste je) a ze ktere se budou draftovat F5J piloti a az bude treba mistrovstvi sveta, budeme tam mit zastoupeni a treba i titul.

edit : jinak proboha ber to jako muj osobni nazor. ja nejsem zadny oficialni tvurce, predseda,prezident ... proste obycejny clovek jako kdokoliv jiny, takze to co rikam ja,je pouze muj nazor ! obcas mam pocit,ze to co tady napisu berou vsichni jako bernou minci a zakon.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 24. čen 2013 10:31 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. čen 2013 13:20 #9954 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma Re: RCE100 Přáslavice
V Praze momentálně podmínky na pořádání soutěže nejsou asi nikde. Trochu jsem rozjímal nad tím, že by se nějaká menší akce dala dělat na Písnici, ale jednak by to bylo opravdu nutno limitovat více počtem a navíc to momentálně není reálné bezpečnostně, protože při opravě dráhy v Ruzyni tam nízko létá jeden dopravák za druhým přímo nad plochou. Pro tréning je to fuk, to si člověk ohlídá, ale krotit výšky na soutěži by bylo koledování si o malér. A jiné plochy jsou ještě horší...

Jinak se mi do té debaty moc nechce vstupovat, zase bych to schytal. Neodpustím si ale poznámku, že jsem na adresu stopalců slyšel zrovna jak z Chomutova, tak z Paky osobně hlášky, které jinak než jako bojkot a odmítání o tom jen přemýšlet označit nedají. Nikoho nelze nutit, tak nevidím důvod to rozebírat, protože to nic nepřinese.

Obecně vzato mi ale přijde, že v Čechách je proti Moravě o stopalce zájem menší. Spíš se objevují zájemci o velké F5J. Nejde sice o nějakou masovku, ale objektivně si řekněme, že za masovou dnes nelze označit vůbec žádnou kategorii, třeba nejrozšířenější RCEK se loni nedostala ani na stovku celkem a jen cca 60 modelářů splnilo tři soutěže do žebříčku. Tohle je asi jediná věc, která mě fakt mrzí. Buďme realisté a přiznejme si, že je nás v podstatě hrstka, ale pořád to není zas tak málo na to, aby se na soutěžích sešlo lidí dost. Nojo, ale bude to "dost" platit i v případě, že se tato "hrstka" rozplyne do 6ti kategorií (RCEJ,K,N,O, RCE100, F5J)?? Ale co s tím chcete dělat? Pokud nějakou schůdnou cestu nevidím, tak mi přijde zbytečné se hádat a třeba i na někoho vyjíždět a být nepříjemný :-( A já ji fakt nevidím, možná jste někdo chytřejší :-)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.372 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám