file Předběžné termíny soutěží v roce 2014

Více
18. zář 2013 16:47 #10851 od Zdeněk Malčík
Za MK Moravia Mariánské Údolí zatím předběžně - 14. 6. 2014 F5J a 15. 6. 2014 RCEV (Přáslavice).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. zář 2013 18:50 #10852 od Aleš Krátký

Zdeněk Malčík napsal: Za MK Moravia Mariánské Údolí zatím předběžně - 14. 6. 2014 F5J a 15. 6. 2014 RCEV (Přáslavice).

OK je to tam

Petr Semerák napsal: Aleši a já bych prosil ještě o zápis za LMK Nová Paka
RCEK 21.6.2014
RCEK 16.8.2014
Děkuji

OK je to tam. mimochodem škoda toho rozhodnuti kluci (zasvěceni ví)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. zář 2013 19:19 #10853 od Mirek Kotula
Aleši prosím o zápis : LMK Nová Paka 2014
12.4. RCEK
26.4. RCEK
10.5. RCEK
26.7. RCEK
Děkuji.
Vadimírku, nechcete uspořádat jednu soutěž F5J nebo RCEK-V? Koukal jsem, že Petr přihodil další dvě RCEK. Chtělo by to podpořit nové trendy. :)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. zář 2013 19:31 #10854 od Aleš Krátký
Mirku proto moje "ach jo" atd... obávám se, že tudy cesta nevede.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. zář 2013 21:38 - 18. zář 2013 21:40 #10857 od Vladimír Čermák

Mirek Kotula napsal: Vadimírku, nechcete uspořádat jednu soutěž F5J nebo RCEK-V? Koukal jsem, že Petr přihodil další dvě RCEK. Chtělo by to podpořit nové trendy. :)

Míro letadlo F5J u nás nikdo nemá, proto to zákonitě nepořádáme. :blush: Na RCEK-V zde ještě neuzrál čas, zatím je v celém klubu jenom 1 výškoměr, půjde to pomalu. :huh:
Poslední změna: 18. zář 2013 21:40 uživatelem Vladimír Čermák.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. zář 2013 08:07 #10858 od Petr Semerák
No já těm povzdechům rozumím, ale dokud si někde nevyzkouším létání v nových kategoriích, tak se nezavážu pořádat příští rok soutěže.... Ale výškoměr jsem si už pořídil a osvětu v klubu se zavazuji šířit..... :)
No a v případě nutnosti a neudržitelnosti situace by asi šlo požádat dodatečně o změnu kategorie pořádané soutěže....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. zář 2013 09:52 #10859 od Tomas Hruby
Petře a Vláďo, ona asi většina lidí plně chápe, že se vám na to nechce přejít plně ze dne na den...
Je ale opravdu až takový problém změnit z RCEK na RCEV aspoň jednu akci, kde byste si to mohli lokálně "osahat" a do jisté míry to i naživo vidět, aniž byste museli někam cestovat?

Mluvím teď o RCEV, soutěž F5J bychom sice v Pace jistě viděli rádi, ale tam důvody k váhání chápu snadno.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. zář 2013 10:01 #10860 od Petr Dušek

Petr Semerák napsal: ...ale dokud si někde nevyzkouším létání v nových kategoriích, tak se nezavážu pořádat příští rok soutěže...

Přijeď si to zkusit 28.9. do Hořic ;)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. zář 2013 11:13 #10862 od Aleš Krátký

Petr Semerák napsal: No já těm povzdechům rozumím, ale dokud si někde nevyzkouším létání v nových kategoriích, tak se nezavážu pořádat příští rok soutěže.... Ale výškoměr jsem si už pořídil a osvětu v klubu se zavazuji šířit..... :)
No a v případě nutnosti a neudržitelnosti situace by asi šlo požádat dodatečně o změnu kategorie pořádané soutěže....

Kluci nam to taky nikdo neukazoval.. udelali jsme si jednu testovaci soutez, a po jenim konci jsme vsichni zahodili RCEK pravidla a jednohlasne se odhlasovalo, ze RCEK uz nikdy, a jen RCEV.

jak tu psal Tomáš, není nic jednoduhšího, než si jednu soutěž udělat na zkoušku a vidělo by se. Ty vaše obavy z velikosti modelů jsou neoprávněne, neboť u vás letájí všichni se stejnými modely a tak by tam nikdo neměl na vrch (chápu, že v tom je ten hlavní problém? tzv. kámen úrazu?)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. zář 2013 12:15 #10866 od Petr Semerák
No, hlavní kámen úrazu bych viděl spíš v nejistotě, jestli jakmile člověk přezbrojí na vybavení pro RCEV, nepřijde zas něco nového. Já sám se tomu nebráním, ale v klubu máme cca 15 lidí co mají Káčkové vybavení a zas něco měnit a investovat do toho se jim nechce. A argument, že s Káčkem lze úspěšně lítat v RCEV, to je hovadina, bez speciálu bude člověk vždycky v nevýhodě....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.419 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám