file Předběžné termíny soutěží v roce 2014

Více
20. zář 2013 13:35 - 20. zář 2013 19:13 #10898 od Radek Novotny
Aleši, zapiš prosím pro LMK Chomutov tyto soutěže:
5.4. RCEK
7.6. RCEK
6.9. RCEV CV

Pro nezasvěcené, "CV" je původní SPZ Chomutova, ale v tomto případě to znamená místní úpravu pravidel - bude klobáska :P

Díky, R.
Poslední změna: 20. zář 2013 19:13 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
20. zář 2013 20:20 #10902 od Aleš Krátký
Ráďo co je RCEV CV ?

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. zář 2013 07:18 - 21. zář 2013 07:22 #10905 od Radek Novotny
Však říkám CV znamená místní úpravu - grilovaná klobáska... :P , třeba to naláká i pajloty z dálného východu :)
Poslední změna: 21. zář 2013 07:22 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. zář 2013 21:50 #10915 od Mirek Kotula
Aleši, zaeviduj prosím pro LMK Lomnice nad Popelkou tyto kategorie a termíny:
15.6 - RCEK, 17.8 – F5J, 14.9 - RCEK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. zář 2013 17:21 #10918 od Petr Dušek
Mirku, jenom připomenu to, co už jsem psal ohledně soutěže v Poříčí. Termín 17.8. pro F5J jde proti nabitému soutěžnímu týdnu této kategorie na Slovensku, možná by se dal najít termín vhodnější??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. zář 2013 21:41 #10933 od Mirek Kotula
Petře, nejsem pořadatel, jsem pouze účastník této soutěže. Budu ale, u nás kompetentní lidičky informovat.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. zář 2013 06:24 #10935 od Aleš Krátký
snad jsem to doplnil vse.
jinak by bylo fajn, kdyz uz nekdo hodil pokusnou RCEV aby ji nedal na konec sezony, ale pokud mozno jako prvni... testovat neco na konci roku je prinejmensim zvlastni.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. zář 2013 08:10 #10940 od Petr Dušek

Mirek Kotula napsal: Petře, nejsem pořadatel, jsem pouze účastník této soutěže. Budu ale, u nás kompetentní lidičky informovat.

Nějak vašemu způsobu komunikace nerozumím, ale to není moje věc...
Informuj je tedy také o tom, že 15.6. je soutěž v Přáslavicích a 14.9.je již tradiční termín pro podzimní soutěže v Plzni. Pokud byste si podrželi termíny z letoška, vycházelo by to 8.6. a 24.8., tam by nebyl žádný problém... tedy až na zvolenou kategorii :( .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. zář 2013 12:04 #10942 od Tomas Hruby
Poznámka k těmto návrhům termínu z jiného konce - nenašel by se mezi pořadateli akcí F5J někdo, kdo by měl zájem akci převést do statutu MČR?
Je to celkem bez diskuse možné - probíralo se to už loni a u kategorií FAI je možné pořádat MČR i při předběžných pravidlech. Ryze formálně tedy klidně mohlo být MČR už letos, ale došlo se asi k správnému závěru, že by to bylo přeci jen předčasné.
V roce 2014 ale už asi žádný důvod nestojí v cestě vyhlášení MČR (případně Mezinárodního mistrovství ČR, výklad pojmů je v zápise www.svazmodelaru.cz/odbornosti/klem/zpravy/Zapis17.pdf ).
V seznamu kategorií pro MČR v daném zápise sice F5J není, ale myslím si, že pokud by někdo měl zájem a oslovil SMČR (termín do 15.10.), tak by to nejspíš schváleno bylo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. zář 2013 22:05 #10954 od Mirek Kotula

Petr Dušek napsal:

Mirek Kotula napsal: Petře, nejsem pořadatel, jsem pouze účastník této soutěže. Budu ale, u nás kompetentní lidičky informovat.

Nějak vašemu způsobu komunikace nerozumím, ale to není moje věc...
Informuj je tedy také o tom, že 15.6. je soutěž v Přáslavicích a 14.9.je již tradiční termín pro podzimní soutěže v Plzni. Pokud byste si podrželi termíny z letoška, vycházelo by to 8.6. a 24.8., tam by nebyl žádný problém... tedy až na zvolenou kategorii :( .


Termíny soutěží, si určují pánové, co soutěže fyzicky pořádají s ohledem na svoje osobní volno, mají závazky i v jiných oblastech, např. pořádání motokrosů a účasti na nich, hasičské soutěže, diskotéky a rodinné povinnosti. Petře, termíny soutěží s naší komunikací, nemá vůbec nic společného, nevím, co na tom vidíš podivného. Modelářské soutěže, jsou pro ně na druhém, třetím, nebo dalším místě.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.427 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám