file F5J Inter Tour 24.-25.5.2014 Hořice CZ

Více
15. dub 2014 10:48 - 18. dub 2014 12:00 #12202 od Petr Dušek
Ahoj všem, propozice soutěže najdete v příloze. Naplánoval jsem to jako velkou akci ve skromných poměrech, tak snad se všechno vydaří, hlavně počasí...
Registrace on-line zde na Stoupáku: registrace.stoupak.cz/soutez/23

Soubor přílohy:

Název souboru: F5J_Intert...e_CZ.pdf
Velikost souboru:128 kB


Invitation in English language:

Soubor přílohy:

Název souboru: F5J_Intert...e_EN.pdf
Velikost souboru:359 kB
Přílohy:
Poslední změna: 18. dub 2014 12:00 uživatelem Petr Dušek.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
15. dub 2014 12:09 #12203 od Aleš Krátký
Přihlášky otevřeny

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. dub 2014 12:03 #12243 od Petr Dušek
Do prvního příspěvku jsem doplnil propozice v anglickém jazyce.
Aleši, kdybys mohl doplnit odkaz na to PDFko na registrační stránku nejlépe s britskou vlajkou, tak to by bylo super :) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
18. dub 2014 13:48 #12244 od Aleš Krátký
Tak ? :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. kvě 2014 19:26 #12436 od Petr Dušek
Aleši, v seznamu přihlášených na F5J Hořice jsou dva závodníci přihlášeni dvakrát, Zdeněk Vojkůvka a Petr Kuráň, Petr pravděpodobně taky nemá na klávesnici "Shift", můžeš to prosím opravit, resp. přebytečné smazat?

Ono to chvíli trvá než se po registraci jméno v tabulce objeví, možná by to mohlo být u přihlašovacího formuláře napsáno, ať zájemce o přihlášení chvíli počká a nekliká zbytečně dvakrát...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. kvě 2014 19:36 #12439 od Aleš Krátký
opraveno.

jo,něco s tím udělám

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. kvě 2014 19:34 #12494 od Petr Dušek
Soutěž je za dveřmi... předpověď počasí zatím příznivá, až na strašení bouřkami, počet přihlášených v této chvíli 36, přiznám že jsem čekal víc, ale opozdilci mají ještě dost času ;) .

Jako zvláštní prémii jsem, kromě uvedeného v propozicích, nechal vyrobit ještě jeden pohár pro nejlepšího seniora 60+, neboť startovní pole se nám od juniorských kategorií posouvá spíše tímto směrem... :) .

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
19. kvě 2014 19:45 #12495 od Aleš Krátký
víc ? mi to příjde jako velmi dobrá účast

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
21. kvě 2014 18:54 #12505 od Petr Dušek
Organizační upozornění pro účastníky soutěže!
Část plochy od maringotky na východ, kde je obvykle parkoviště/depo nám aktivní zemědělec pokropil čímsi nevábně vonícím aby mu narostla tráva veliká převeliká, parkovat se tam sice dá, ale jen na vlastní nebezpečí... Kontaminovaná oblast začíná asi 15m od stožáru elektrárny.
Hlavní tábor/depo bude tedy tentokrát od betonu (nové boudy) na západ, tzn. ve směru odkud se přijíždí (bude označeno páskou).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. kvě 2014 17:00 - 25. kvě 2014 17:01 #12526 od Aleš Krátký
Výsledky odeslány - ZDE . Teda ty výšky ve finále ... masakr !

prosím prosím ať někdo napíše článek na Stoupák. Nenechte mě tady žadonit o takovou drobnost kruci.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 25. kvě 2014 17:01 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.393 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám