file RCEV - Přebor Čech, Moravy a Slezska - 26-27.7.201

Více
21. čec 2014 22:00 #12890 od Radim Barč
Je to na cestě ze Staré Vsi do Brušperka, tipuju 7 km od letiště, možná osm.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
22. čec 2014 22:04 #12896 od Mirek Kotula
Pánové děkuji za informace na ubytování, ale vypadl mě komplic na cestu a soutěž a sólo asi nepojedu.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. čec 2014 05:55 #12897 od Aleš Krátký
to nerikej :( kurec tam nebude skoro nikdo z "dalky"

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
23. čec 2014 06:31 #12898 od Bedřich Koros
Vážení přátelé,
nabízím možnost společné cesty ať již mým vozidlem, nebo vozidlem partnera na tuto zajímavou soutěž všem pilotům z čech asi nejlépe z těch východních, ale není podmínkou. Povezu jeden model -křídlo dělené.
Máte-li zájem čekám rychlou odpověď.

Bedřich Koros
Hradec Králové
mobil: 724 142 384
Poděkovali: Aleš Krátký

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. čec 2014 16:48 #12909 od Radek Novotny
Tý jo, doufám že se někdo ještě připojí z té "ne-moravské" části, abychom tam proti přesile nestáli jen s Petrem Neherou... ;)
I když husiti to tenkrát taky dávali v oslabení... hihi

Tak jak jste se nakonec Bédo rozhodli, jedete?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
24. čec 2014 21:27 #12913 od Bedřich Koros
Ahoj Radku.
Je to k neuvěření ale nesehnal jsem žádného parťáka který, by měl odvahu vybojovat ztracenou bitvu s přesilou Moravy tak jsem se právě přihlásil na "káčka" do Nové Paky.
Asi se všichni zalekli rodiny Malčíků nebo co.
Musíš jako trenér více českou odnož ovlivnit. :woohoo:

Tak vám budu držet palce.

Béda BK-HK

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. čec 2014 05:26 #12914 od Aleš Krátký
ach jo kluci,takova smula :( to me fakt mrzi a ostatni by se meli stydet , nechat radka samotneho ty ty ty

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. čec 2014 05:55 #12915 od Jan Kubica
Aleši, chci se omluvit. Domlouvali jsme se s Petrem, ale nakonec jsem usoudil, že mám moc práce a že letadla mě neživí :-) . Osobně považuji "dvoudennost" soutěže v tomto případě za dost velkou nevýhodu :-( . Budu tiše závidět. Přeji vám hezké počasí, žádné technické problémy a hlavně žádné kolize se stromy a cizími modely. Užijte si to! H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. čec 2014 06:28 #12916 od Aleš Krátký
v pohodě. Dvoudennost je trošku nevýhoda, ale nevěděli jsme dopředu kolik bude lidí a mít mistrák s pěti koly taky není moc dobrý no. Co už :-D alespoň si bytelně zalítáme doufám.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
25. čec 2014 08:06 #12917 od Radek Novotny
tak to bychom to mohli dát tak na 15 kol, ne...? :) No snad půjdu te české RCEV menšině svým výkonem příkladem, až to tam v Ostravě s Rendou vyčadíme :evil:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.411 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám