file RCEV - Přebor Čech, Moravy a Slezska - 26-27.7.201

Více
28. čec 2014 09:18 #12940 od Marek Sobaniec
áááá.... byl jsi na patologii??? :D :D :D

No hlavně se ti teď docela dobře mačká spojka v autě :D

Guta cavat lapidem non vi sed saepe cadendo.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čec 2014 10:18 #12941 od Petr Slezák
Ahá, já nevěděl že jsi si při tom křídle přejel zároveň i nohu :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čec 2014 10:53 #12942 od Aleš Krátký
hoši to je válečné zranění ... :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čec 2014 13:24 #12943 od Karel Mrázek
V tabulkách "Výsledky základních kol" jsou v devátém a desátém kole u všech skupin nesmyslně spočítané body. Pokud jsou takto napočítány do celkového výsledku, tak je to celé blbě. Pokud jsem se spletl, tak se omlouvám za poplašnou zprávu, ale bylo by dobré, aby se na to podíval ještě někdo další. Jinak super víkend, pokud budete příští rok pořádat zase něco takového, určitě přijedu (na jednodenní akci jste přeci jen trochu z ruky).
Zdraví
Karel Mrázek

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. čec 2014 13:28 #12944 od Aleš Krátký
DĚkuji za upozornění... je to pouze u těch detailních výpisů z kol. Původně byl SORG jen na max 8 kol, a jak jsem to rozšířoval, zapomněl jsem očividně rozšířit i tuto funkci. V celkových a dalších výsledcích jsou všechny počty bodů správně. Děkuji za uporoznění !

Jdu psát článek teda

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čec 2014 10:50 #12945 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čec 2014 13:55 #12946 od Petr Dušek

Aleš Krátký napsal: ...To se tak jednoho dne rozhodnete, že si vymyslíte kategorii. Rok odlétáte v testovacím režimu, potom rok s prozatimními pravidly a než se nadějete, stojíte na ploše letiště v Trnávce ...

A já pořád že nic nestíhám a ten čas tak rychle letí... už jsem to pochopil, rok má teď jenom 7 měsíců... :lol: :lol: :lol:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. čec 2014 14:27 - 29. čec 2014 14:40 #12947 od Aleš Krátký
Modelářský rok.... Jinak díky za komentář, opravdu mne potěšil (Troška ironie)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 29. čec 2014 14:40 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.386 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám