file F5J Týnec n S, Poříčí n Sázavou

Více
27. srp 2014 13:04 #13160 od Jan Kubica
Radku, já si myslím, že finále být nemělo.

Podle pravidel F5J (a dále rozlišuji povinnost a doporučení):

- v každé skupině (i kvalifikačních kol) by mělo být nejméně 6 pilotů (5.5.11.8.1), tj. doporučení
- do finále postupuje 30% pilotů (zaokrouhleno dolů), minimálně 6, maximálně 14 (ředitel soutěže může maximum snížit) (5.5.11.13. b), tj. povinnost
- finálové lety by měly být minimálně 3 a maximálně 4, ředitel soutěže může kvůli špatnému počasí snížit počet letů na 2, (5.5.11.13. c), tj. doporučení
- když je méně než 20 pilotů, tak se finále létat nemusí (5.5.11.13. d), tj. doporučení

Logiku to nemá (třeba když je odstavec b), už nemusí být d), počet finálových letů je jen doporučení), ale já tomu rozumím tak, že:
- na finále musí být v soutěži minimálně 20 pilotů, aby bylo možno splnit podmínku, že do finále postupuje 30% pilotů a musí jich být nejméně 6 (30% z 20 je 6)
- pokud je pilotů v soutěži méně, finále se neletí
- když se finále letí, potom na 3 nebo 4 lety; pokud nezačne pršet, nepadne tma nebo mlha, v takovém případě se letí jen 2 finálová kola

H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
27. srp 2014 13:16 #13161 od Petr Cejnar
Honzo, mě už nemůže nic ......., klucí letěli 7 letů, plus finále, 6 finalistů nemohlo být protože bylo jen 5 startovišť a 50% je více než 30% a kdyby přijelo o 5 lidí více tak by startovalo též 5 finalistů a bylo by to přesně 30% a pravidla by to též nesplnilo, protože to není 6 lidí a tak příště by museli přijet ještě dalších 3 aby bylo 18 lidí a pak vyhovíš pravidlům. Pro příště není li 18 a více soutěžících - není finále. HONZO JE TO TAK OK ?????????? :( ;) :P :ohmy: :lol: :woohoo: :evil:
Tramínek byl dobrý za druhé místo CO?
A vo.. vo... vo to de!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
28. srp 2014 07:33 #13171 od Jan Kubica

Petr Cejnar napsal: Tramínek byl dobrý za druhé místo CO?
A vo.. vo... vo to de!!!!!!!!!!!!!!!!!


Petře, byl by dobrý, uznávám, ale když já tam vůbec nebyl :-(. Nepleteš si mě s někým jiným??? H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. srp 2014 06:00 #13184 od Petr Cejnar
Honzo nepletu,
ty rejpeš do soutěže, Tramínek vypil Radek.
Pro Aleše proč není v žebříčku R. Vojtěch, který vyhrál již dvě soutěže F5J?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. srp 2014 06:06 - 29. srp 2014 06:06 #13185 od Aleš Krátký
neboť asi není zaregistrován v databázi ?
stoupak.cz/souteze/onlinesystem/novaregistrace

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?
Poslední změna: 29. srp 2014 06:06 uživatelem Aleš Krátký.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. srp 2014 10:31 #13186 od Petr Cejnar
Děkuji za informaci. Nevěděl jsem, že každý účastník soutěže musí být ještě registrován na Stoupáku. Pokud nebude registrován v uvedeném odkazu, pak se jeho výsledky objeví-neobjeví????
Byl jsem v domnění, že když dodáme výsledky na Stoupák, tak se jen převedou do tvořeného žebříčku, tedy jméno, licence, výsledky dle výsledkových listin.
To tedy znamená, že při tvorbě oficiálního žebříčku nemůže zpracovatel (trenér) vycházet z podkladů na Sorgu, neboť jsou zavádějící a nejsou zde uvedeny všechny potřebné údaje, respektive všichni soutěžící. Nebo bude muset zpracovatel hledat, kdo je schován pod licencí, kde není uvedeno jméno soutěžícího. Jak se mu to povede nevím. Možnost je, že též trenér dostává samostatně výsledkové listiny a zpracovává si žebříček vlastní, pak ano. Ale protože v kategorii F5J se bude jednat v budoucnu o reprezentaci, asi by mělo být více než jasno.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. srp 2014 10:48 #13187 od Aleš Krátký
to ze se nekdo prihlasi rucne na soutez skrze stoupak neznamena, ze je automaticky v zebricku.
centralni databaze je tam proto, aby mi lidi nepsali licence jak je napadne, neprejmenovavali se atp. Tu zpracovávám já ručně.

ad zebricek : neni problem se podivat na konkretni vysledovku , tam vidis i jmeno i licenci. pokud ovsem neni registrovan, tak v tom automatickem zebricku co funguje sam, je jen prazdne jmeno, nebot k licenci neni nikdo registrovan.

to je ale jednoduche, staci se zaregistrovat na odkazu vyse

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. srp 2014 11:15 #13188 od Petr Cejnar
OK rozumín ti. Já se domníval, že podle výsledkovky kde je licence uvedená, bude licence i jméno zaneseno do žebříčku automaticky. V případě neshody u jiné nebo další soutěže na toto program upozorní. Takto bude nejmenovaný Hrubý muset přiřadit jména a udělat kontrolu. Aleši je tam v žebříčku už i Poříčí?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. srp 2014 11:24 #13189 od Aleš Krátký
nene, tak by vznikaly tynu nepřesností a jednou bys tam byl jako cze-584-001, pak cze-584-1, pak cze584-01 atp. to by nešlo nikdy spárovat. Takto je to zřejmé a lehce opravitelné na konci roku, kdy to procházím a rovnám.


ad. poříčí tam asi není jak koukám teda.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
29. srp 2014 12:42 - 29. srp 2014 13:00 #13192 od Radek Novotny
Dle toho co jsem se dozvěděl dříve. trenér je odpovědný za správnost žebříčku, který na konci sezóny pošle na svaz. Jestli na to použije tabulku ze stoupáku, pak samozřejmě musí sledovat, jestli je všechno zapsáno správně, nebo zapsáno vůbec, a v případě, že např. u licence chybí jména, či někde bonusové body, tak to doplní...

...ale třeba je to i jinak... :huh:

jinak u F5J vidím, že tam stále chybí Bořetice, ale poslední F5J Poříčí je tam už zapsáno. U RCEV jsem si všimnul, že chyběly bonusové body ze soutěže v Branné...

Správné pořadí RCEV k 29.8.2014:

1 Malčík Radek CZE-065-212 Mar.Udolí MK MORAVIA SRC 1030 | 1030 | 1020 3080

2 Chalupník Milan CZE-442-036 Tynec nad Sázavou LMK 1030 | 1017 | 965 3012

3 Malčík Zdeněk CZE-065-202 Mar.Udolí MK MORAVIA SRC 1025 | 984 | 978 2987

4 Kubica Jan CZE-395-033 Ceská Lípa LMK 1004 | 996 | 983 2983

5 Dušek Petr CZE-232-003 Horice v Podkrk. LMK 1010 | 1000 | 968 2978

6 Malčík Petr CZE-065-211 Mar.Udolí MK MORAVIA SRC 1030 | 989 | 951 2970
Poslední změna: 29. srp 2014 13:00 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.379 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám