question-circle F5J - Plzeň Jižní Sekce

Více
09. zář 2014 13:11 - 21. zář 2014 18:30 #13300 od Robert Jicha
Chtěl bych vás tímto pozvat na naši podzimní F5J, která se koná 21.9.2014. Níže naleznete propozice. Občerstvení bohužel nejsme schopni na neděli zajistit. Sváču tedy nezapomeňte přibalit!

Pozor změna!! Soutěž je přeložena na sobotu 20.9.2014. Odlétá se po ukončení soutěže RCEK.

Z důvodu nepřízně počasí a osudu byla soutěž zrušena bez náhrady.



Náčelník klubu, Robert Jícha
Přílohy:
Poslední změna: 21. zář 2014 18:30 uživatelem Robert Jicha.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

vpmodel

Více
09. zář 2014 17:36 - 09. zář 2014 17:37 #13314 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma F5J - Plzeň Jižní Sekce
Ahoj Roberte, otázka na facku (já vím :-( ) - nechceš to přeložit na první víkend v říjnu nebo na neděli 28.9. po sobotních RCEV v Hořicích ? Hodně lidí jede do Přáslavic na dvousoutěž F5J/RCEV, další (třeba já) dokonce tento víkend už vůbec nedají po dlouhé šňůře dvoudenních mezinárodních, která skončí až teď ve Weilheimu.
Je mi jasné, že to život zkomplikuje a navíc bude narůstat riziko problémů s počasím, ale docela bych se obával o účast - abys tam neměl pod 10 lidí...
Poslední změna: 09. zář 2014 17:37 uživatelem Tomas Hruby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2014 09:08 #13333 od Robert Jicha
Nevim, fianlni porada bude zitra, nebo v patek. Pak sem napisi zavazne rozhodnuti na tvuj podnet.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2014 09:49 #13334 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma F5J - Plzeň Jižní Sekce
Na rovinu to neumím odhadnout, vím ale, že určitě nedorazí nikdo "více z východu", stejně jako třeba Petr Nehera - ti budou v Přáslavicích. Já s klukem to nedám proto, že už opravdu potřebuji být jeden víkend doma - trojboj Holíč-Oberpullendorf-Weilheim bez přestávek už je prostě moc :-( Tuším o cestě k tobě uvažoval Standa Perkovič, možná Radek a pár lidí z Prahy, ale pokles účastníků prostě bude.

Je to obecně docela problém, u F5J je letos těch konfliktů s mezinárodními akcemi hodně a ke všemu zlému to dále zahušťují domácí akce v jiných kategoriích (hlavně RCEV). Už to letos do jisté míry odnesly tři F5J soutěže - Lomnice a Poříčí v srpnu značným poklesem počtu účastníků, Havlíčkův Brod bylo dokonce nutné úplně zrušit, ty jsi teď už vlastně čtvrtý kandidát na jisté komplikace :-(
Mimochodem to není žádné české specifikum, všiml jsem si, že Slováci se dohadují o tom samém tento víkend, kdy se jim pro ně možná největší čistě domácí soutěž F5J v Nitře kryje s finálem Eurotour.
Na tohle jsme dosud u elekter nebyli zvyklí, všechno bylo víceméně národní, u F5J ale nastává trochu nová situace, kdy existuje Eurotour/World Cup, ale vedle toho se běžně létají i relativně malé regionální akce...

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2014 10:12 #13335 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma F5J - Plzeň Jižní Sekce
... a proto trenér F5J jistě na rok 2015 pomůže pořadatelům termíny lépe sladit ;) .

Sice OT, ale když už jsme u toho - už se rýsuje nějaký pořadatel MČR F5J 2015 ??

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2014 10:30 #13336 od Aleš Krátký
Akce plánujeme každý rok tady na stoupáku pokud vím, a o konfliktech jsme většinou věděli. Bohužel se pak některé akce posunuly a už to šlo ruku v ruce.

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2014 10:38 #13337 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma F5J - Plzeň Jižní Sekce
Pro Aleše - podle mě se spíš trochu podcenila ta F5J specifika, popravdě bych třeba nečekal, že Holíč povede až k totálnímu zrušení Havlíčkova Brodu...

Pro Petra - s MČR je problém. Tobě se do toho nechce (důvody chápu, probírali jsme osobně), objevil se nápad na Chomutov, tam to ale mimo jiné naráží na objektivní problém Standy, který očekává určité osobní komplikace a tak se na to necítí (nechci rozebírat, je to jeho soukromá věc, jen konstatuji, že jeho důvody jsou opravdu závažné a nelze mu nic vyčítat).
Další varianta zatím není (mám na mysli klasické MČR, zkusit se domluvit s Jurajem, aby Bořetice pořádal jako "mezinárodní mistrovství ČR" by asi šlo).

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2014 10:46 #13339 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma F5J - Plzeň Jižní Sekce
Ke konfliktům - raději pojedu 2 hodiny do Plzně než 6 hodin do Olomouce. Podle mě 2 soutěže na opačných koncích republiky nevadí. Nebo jedna v Česku a druhá mezinárodní. Podle mě lidí, co chtějí létat mezinárodně je o dost méně než potenciálních zájemců o F5J.

Mimochodem to příští rok může být ještě horší, protože dost pořadatelů uvažuje o létání F5J namísto RCEV, právě proto, aby bylo více lidí - s malým létat velké lze, zatímco naopak to nejde. H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2014 10:47 #13340 od Aleš Krátký
je fakt, že Bořetice jsou takovou špicí u nás.

Tome Holič se dvakrát posouval až se trefil ho havlbrodu

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2014 10:48 #13341 od Aleš Krátký

Jan Kubica napsal: s malým létat velké lze, zatímco naopak to nejde. H.

Létat ano, ale to je tak vše :)

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.337 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám