question-circle F5J - Plzeň Jižní Sekce

Více
10. zář 2014 11:12 #13342 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma F5J - Plzeň Jižní Sekce

Aleš Krátký napsal: je fakt, že Bořetice jsou takovou špicí u nás.

Tome Holič se dvakrát posouval až se trefil ho havlbrodu


Abychom si rozuměli, já to nikomu nevyčítám - některé věci se prostě sešly tak nějak samy. A jsem si naprosto jistý, že se podobné věci budou opakovati v budoucnu, nedělám si žádné iluze. Nicméně pokud to aspoň trochu půjde, tak bychom se měli snažit o omezení konfliktů.

Ad malé-velké - víš Aleši, zrovna Honza názorně ukazuje, že zas tak moc do počtu s "malým" nejsi. Tohle je moje asi jediná výhrada proti RCEV (kterou snadno dohledáš i ve starších debatách) - preferoval bych více lidí na F5J s tím, že první zkušenosti klidně mohou získávat za méně peněz. Bohužel vytvoření samostatné RCEV asi směřuje k tomu, že se na to hodně lidí bude specializovat (náznaky vidíme už letos) a tak to může spíš než vytváření podhoubí naopak soutěžící odsávat. Navíc existují jisté náznaky, že bude opravdu trochu odlišný přístup v Čechách a na Moravě, což taky není nic moc. Moc rád bych se mýlil, fakt, tohle je případ,kdy prostě nechci mít pravdu, ale... :dry: :huh:

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2014 11:22 #13343 od Aleš Krátký
Ono bohužel je RCEV od F5J i letecky dost daleko. To co se naučíš v jednom nelze na 100% aplikovat v F5J. ALE zase kde jinde chceš zjistit jak se lítá F5J a nechceš být jen do počtu ? dle mého pouze v RCEV.

tak jako tak, uvidíme jak to bude

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2014 11:24 #13344 od Petr Dušek
Odpověděl Petr Dušek pro téma F5J - Plzeň Jižní Sekce

Jan Kubica napsal: Ke konfliktům - raději pojedu 2 hodiny do Plzně než 6 hodin do Olomouce. Podle mě 2 soutěže na opačných koncích republiky nevadí...

Problém je v tom, že v Olomouci jsou soutěže dvě a s tím spojený příjemný modelářský víkend, táboření na letišti, sobotní večer s hojným popíjením něčeho moravského... proti tomu malá soutěž bez buřtů, pro mě hodně nerovný boj ;) .

Pro Tomáše - jeden z důvodů naší neochoty právě řeší ministerští úředníci, kdyby to náhodou dopadlo, tak do 15. října ještě máme chvilku času....

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2014 11:27 - 10. zář 2014 11:28 #13345 od Tomas Hruby
Odpověděl Tomas Hruby pro téma F5J - Plzeň Jižní Sekce

Jan Kubica napsal: Podle mě lidí, co chtějí létat mezinárodně je o dost méně než potenciálních zájemců o F5J.


Do budoucna to je jistě žádoucí cílový stav, zatím to ale vypadá tak, že když odjelo do Holíče 12 lidí, tak pak zájem o přihlášení v Havl. Brodu projevili tuším jen čtyři :-( Zájemců sice přibývá, ale pořád je jich jen tolik, že pokud v nějakém termínu odpadne 10 lidí, tak to zkrátka je velmi citelné samo o sobě. A pokud se sejde rušivých vlivů více (třeba jiná soutěž na druhém konci ČR, tak už se počet soutěžících ztenčí trochu moc.

Pro Petra - já vím, popisoval jsi mi to. Každopádně pokud bys do toho šel, tak to nemá chybu, letiště Hořice je pro F5J v ČR asi nejlepší.

Mimochodem jsme už zase trochu offtopic, možná by ty příspěvky stály za vykousnutí do samostatného threadu...
Poslední změna: 10. zář 2014 11:28 uživatelem Tomas Hruby.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2014 13:17 #13346 od Robert Jicha
Alesi, pls nezapomen ty nase dve souteze pridat do prihlasovani. Dekuji!!

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
10. zář 2014 21:14 #13350 od Aleš Krátký

Je to rebel ! při zatýkání tři vojáky těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho... jednoho zesměšnil, navrhuji zavřít ho nadoživotí! To jako do konce života?

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. zář 2014 10:40 #13419 od Jan Kubica
Odpověděl Jan Kubica pro téma F5J - Plzeň Jižní Sekce
Ahoj Roberte,

máš nějaký plán "B" pro případ malé účasti? Možná zase spojit obě soutěže...

Já mám na sobotu už jiný program, ale s nedělí počítám.

Dík, H.

"Stoupáme?"
"Ne! Naopak! Klesáme!"
"Je to ještě horší, pane Smithi! Padáme!"
(Jules Verne, Tajuplný ostrov)

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. zář 2014 11:20 #13420 od Robert Jicha
Pri tomhle poctu zadny plan B nebude :unsure: . Spojeni je moznost, ale ted z hlavy nevim, kolik je min. pocet soutezicich dle pravidel.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. zář 2014 11:59 - 17. zář 2014 12:24 #13422 od Milan Chalupník

Jan Kubica napsal:
Já mám na sobotu už jiný program, ale s nedělí počítám.

Dík, H.


V mém případě je to opačně.

Dík. M.

Roberte to ti nezávidím
Poslední změna: 17. zář 2014 12:24 uživatelem Milan Chalupník.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Více
17. zář 2014 12:33 - 17. zář 2014 12:47 #13423 od Radek Novotny
Renda loudí aychom jeli do Plzně. Jsem na tom v sobotu stejně jako Milan (a Jirka Váňa taky po telefonu potvrdil, že taky ok). Jestli by se ke káčkům v sobotu přidaly F5J, tak by to bylo fajn. Při tom počtu bychom to v pohodě odlítali. Takže jestli to bude sobota, tak se hlásím i na F5J... to se pak musí odlítat úplně v poho.

Přidávám pár citací ze sportovního řádu ohledně nutného počtu soutěžících...

2.10. Hodnocení výsledků soutěží
2.10.1. Soutěže jednotlivců
Výkony seniorů, juniorů a žáků je třeba hodnotit odděleně pokud se ve věkové skupině zúčastní alespoň tři soutěžící.

...a dále 2.10.3.5. Každá kategorie i věková skupina se zpracovává samostatně. Pro vyhlášení žebříčku není určen žádný minimální počet sportovců. Proto se vyhlašuje pořadí i v případě, že je v dané kategorii nebo věkové skupině pouze jeden soutěžící.

Podmínka minimálního počtu 5-ti soutěžících v soutěži byla ze sportovního řádu na 2014 vyjmuta. 5 soutěžících je potřeba jen na uznání výsledku z MČR.
Takže tomu rozumím že v RCEK je třeba mít v rundě na startu alespoň 3 piloty (dle pravidel RCEK), pak je to ok.

V F5J se také nic nenařizuje (...alespoň jsem to neobjevil), ale jen doporučuje...
5.5.11.8.1. Kola a skupiny
a) Letové pořadí pro první kvalifikační kola musí být přizpůsobeno vysílacím frekvencím a
umožnit co nejvíce současných letů jak. V každé skupině by mělo být nejméně
6 soutěžících.
Poslední změna: 17. zář 2014 12:47 uživatelem Radek Novotny.

Prosím Přihlásit se nebo Vytvořit účet připojte se ke konverzaci.

Vygenerováno za 0.560 sekund

Stoupák.cz je nezávislým komunitním webem. Pokud máte cokoliv, co by jste chtěli zde uveřejnit, neváhejte nás kontaktovat. Rádi se podělíme o zajímavé informace, reportáže nebo návody.

Weby přátel

vpmodel

Chceš tu být ? napiš nám

Koho podporujeme a kdo nás ?

Chceš tu být ? napiš nám